Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

aj da kazemo da su vicevi o stereotipovima simptom rasizma drustva (ne i pojedinaca koji te viceve pricaju, tu se rasizam drugacije detektuje) i da su zlo i tako dalje. ali pobogu ako neko misli da ce da icemu doprinese tako sto histerise po topicu vicevi, ja mu porucujem da je to otprilike najjalovija forma drustvene borbe koju je ovaj svet video, i to govorim iz licnog iskustva :lolol:ponizno molim obe strane da batale pricu pa da se vratimo vicevima
Sta znam, meni obicno uspeva...bice da je i to do pojedinca :PZahvaljujem tebi i svim saborcima u biTc(h)i(ng-u) protiv toaletnog humora, u nadi da ce se ovakav trend nastaviti na ovom topicu a i sire,yours truly ^_^
Link to comment
ali vidi, sad jesu :)
pa nisu, al vidim da ti je bas stalo pa bar da pojasnim, imam i ja dusu, bar u naznakama...speaking of which, zamoljeno je od strane par vrlo finih momaka da se ovaj topik postedi dalje odmazde, so if you don't mind...
Link to comment

ne znam cemu ova silna rasprava...ovde se pricaju vicevi da zasmeju ostale forumase...evo sad cu ja da ispricam jedan super vic da zasmejem ostale forumase...ide cigan ulicom i naidje na sundjer...pipne ga i kaze: mek si, ko si ti...i tako je nastao mexico city

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...