Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Ispade sad da je svaki crni humor po difoltu los i da se ne treba saliti sa ratom, bolestima, manjinama, siromasnima, debelima, rasama...A dobar deo najboljeg humora koji znam je bas odatle. Crna Guja i prvi svetski rat mi prvi padaju na pamet.

Link to comment
mozes tako i nekom da opsujes sestru iz cista mira, ko zna do kakvih zakljucaka ce te ta katarza dovesti
pa i hitler je bio nečija sestra. Edited by slepa živana
Link to comment
Guest Milivoje iz Sugubine

Aj jedan sexisticki da razbijemo ovu nelagodu;Pricaju dve sekretarice od istog direktora na pauzi uz kaficu. Pita jedna drugu, jeli kolka ti plata. Ova kaze 400 evra, a tvoja? Ova kaze, jbt, moja 350!?Pa jel znas engleski, pita ova se vecim ld, jer mu ja stalno nesto prevodim. Ova kaze, znam, i ja prevodim.A jel znas slepu stenografiju, ja znam? Znam bre, zavrsila pravno birotehnicku.A jel ga podsecas na privatne obaveze i porodicne rodjenadne i slave, ja to obavezno? Ma podsecam ga!A jel mu pusis, ja pusim? Ova malo blush...paaa, pusim.A jel gutas? Ova jos vise rumena...paaaa...hmm..gutam!Aaaaaaa, pa tebi odbija za topli obrok!!!

Link to comment

pa jebote sta je ovde tacno smesno? da bi nesto bilo smesno valjda treba da postoji neki element iznenadjenja, neki twist, sve sto vidim je jos jedno potsecanje na opstepoznatu stvar da sekretarice sefovima puse kurac. ili da su cigani prljavi i nepismeni. hahahaha....ha.edit. najiskrenije, ne kapiram.ako neko postuje neki crni humor koji je smesan, a ne samo verbalno gazenje prosjaka po prstima, umecu da cenim -_-

Edited by Leia
Link to comment
pa jebote sta je ovde tacno smesno? da bi nesto bilo smesno valjda treba da postoji neki element iznenadjenja, neki twist, sve sto vidim je jos jedno potsecanje na opstepoznatu stvar da sekretarice sefovima puse kurac. ili da su cigani prljavi i nepismeni. hahahaha....ha.
Jel mozes da budes kulturnija malo?
Link to comment
Jel mozes da budes kulturnija malo?
Ne mogu, ovo je moj nivo :( Milivoje, kao sto vec rekoh, ono sto je predvidljivo nije narocito smesno. Mogu i da kliknem na report al mrzi me...
Link to comment
:mellow:Poslednjih par strana odise neopisivom jadnoscu, gluposcu i jeftinocom.Sta znam, ako je na racun nekog ko je i u redovnim okolnostima osudjen na tragikomican zivot - za mene to nije kvalitetan humor.
Daj opusti se malo, sve je ovo sprdnja i to bez zle konotacije. Nema potrebe za moralisanjem.
Link to comment

Dodje prvi sindikalac za govornicu i povice u mikrofon:* Ja imam zenu i dvoje dece i zivimo u jednosobnom stanu! Jel to pravilno?!?A masa odgovara:* NIJEEE!!!* A sta je pravilno?!?* U DVOSOOBNOOOM!!Dodje drugi sindikalac za govornicu i on povice u mikrofon:* Ja imam zenu i troje dece i zivimo u dvosobnom stanu! Jel to pravilno?!?A masa odgovara:* NIJEEE!!!* A sta je pravilno?!?* U TROSOOBNOOOM!!Dodje treci sindikalac za govornicu i on povice u mikrofon:* Ja imam zenu i cetvoro dece i tastu i zivimo u trosobnom stanu! Jel to pravilno?!?A masa odgovara:* NIJEEE!!!* A sta je pravilno?!?* U CETVOROOOSOOBNOOOM!!Dodje ciga(uz to peder, jevrej i retardiran) i on povice u mikrofon:* Ja imam zena i sedam deca i zivim u baraku! Jel to pravilno?!?A masa odgovara:* NIJEEE!!!* A sta je pravilno?!?* U BARACIIIIIII!!!!

Link to comment

Znati stati je vrlo vrlo vazna stvar u zivotu. Nije dzaba izreka- Sviraj, sviraj, pa za pojas zadeni.Moco nema ovo veze sa tvojim postom nego govorim uopsteno.

Edited by bergasa19
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...