Jump to content
IGNORED

Vratiće se rode


ducca

Recommended Posts

Sasvim korektna serija. Nije mi jasno čemu toliko pljuvanje. Jedna od retkih serija koju u poslednjih 15-tak godina volim da pogledam. Uz onu hrvatsku, Bitange i Princeze.Sasvim ok.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Bjelogrlic vadi zrtve svojih nedavnih fojbi i seje ih po Banatu. Komunisti gori od SSovaca, naravno. Ali ipak, highlight je kada Bora ispickava zenu po stoti put. Ona pala na pod, on je sutira dok se previja dole a sound efekt daje zvuk udaranja pesnicom u lice i tako 5 puta. Rock Bottom!

Link to comment
Bjelogrlic vadi zrtve svojih nedavnih fojbi i seje ih po Banatu. Komunisti gori od SSovaca, naravno. Ali ipak, highlight je kada Bora ispickava zenu po stoti put. Ona pala na pod, on je sutira dok se previja dole a sound efekt daje zvuk udaranja pesnicom u lice i tako 5 puta. Rock Bottom!
da, da, ovo je bilo jako, pršti kung fu smack, ko da je tuče đeki čen.
Link to comment
sto si vako rano budna?Mene serija prestala da interesuje zbog te sad me vidis, sad me ne vidis pojave.Osim toga sve je jos u najavi. Kad ce to ubistvo, otimacina, sarane, vencanja, ljubav, vanbracna i bracna a tudja deca, gde je tu sex? Kad ce nesto da se desi?15 epizoda su putovali do Barande, sad se u 15 epizoda muvaju po Barandi, sta ako neko odluci da treba da skoknu do BG-a? Ima da se vracaju 15 epizoda.Cak i Bajaga naso siguran lebac u ekipi
... serija je tu da ukaze na Vecne Istine - Beogradjani su pokvareni i odnaronadjeni, seljaci su glupi i ubijaju se sekirama, milicija ne radi svoj posao itd - za izlecenje potrebno nam je charobno blato i rode (koje ce tek posle ove serije da uzmu karte u jednom pravcu za bahame - ja da sam roda ne bih se vratio u Barandu ni mrtav).Jos jedna muckalica klana Bjelogrlic - u pocetku je serija obecavala, prvih par epizoda je, bez obzira na isforsiranost vratice-se-rode lajtmotiva bilo ok za gledanje - ne vise od osvezenja.A ovaj crnjak sada - prepuno Simbola i Dvostrukih Znacenja, Kusturica pizdi sto su ga preshishali na njegovom terenu.Najbolje dve srpske serije ikada - Grlom u Jagode i sveza i pitka Otvorena Vrata. Ako je to reper, ova serija sa rodama dobija slabu trojku. Edited by CowBoy
Link to comment
Bjelogrlic vadi zrtve svojih nedavnih fojbi i seje ih po Banatu. Komunisti gori od SSovaca, naravno. Ali ipak, highlight je kada Bora ispickava zenu po stoti put. Ona pala na pod, on je sutira dok se previja dole a sound efekt daje zvuk udaranja pesnicom u lice i tako 5 puta. Rock Bottom!
A zatim ....Bora doživi infarkti pada mrtav nasred avlije.Njegova žena ustaje krvava sa poda i vrištući trči u šupu da se obesi,navlači kanap na gredu,pravi omču i besi se...Ćera ulazi u avliju vidi mrtvog tatu i nalazi mamu obešenu u šupi.Skače na majku da je skine sa kanapa,kanap puca majka pada a ćerka ....???Ćerka je pala na sekiru i udarila glavu- mrtva jebote!!!!I sve to u tri munutaTarantino umri poludi
Link to comment
A zatim ....Bora doživi infarkti pada mrtav nasred avlije.Njegova žena ustaje krvava sa poda i vrištući trči u šupu da se obesi,navlači kanap na gredu,pravi omču i besi se...Ćera ulazi u avliju vidi mrtvog tatu i nalazi mamu obešenu u šupi.Skače na majku da je skine sa kanapa,kanap puca majka pada a ćerka ....???Ćerka je pala na sekiru i udarila glavu- mrtva jebote!!!!I sve to u tri munutaTarantino umri poludi
JEDINIH 3 minuta serije koje sam odgledala. da li je moguce da sam uhvatila apsolutni vrh citavih roda ? cool.gif
Link to comment

"Idiupizdumaterinu", ja sam mislio da 5ar loži. Rode :Hail: Moram pogledati sledeću epizodu.

Edited by ducca
Link to comment
A zatim ....Bora doživi infarkti pada mrtav nasred avlije.Njegova žena ustaje krvava sa poda i vrištući trči u šupu da se obesi,navlači kanap na gredu,pravi omču i besi se...Ćera ulazi u avliju vidi mrtvog tatu i nalazi mamu obešenu u šupi.Skače na majku da je skine sa kanapa,kanap puca majka pada a ćerka ....???Ćerka je pala na sekiru i udarila glavu- mrtva jebote!!!!I sve to u tri munutaTarantino umri poludi
NE VERUJEM.Ja sve vreme mislim da je MP lud sto ovo gleda, kad ono spektakl. Jel uvek ovako ili samo tada? Jer ako se ovo desava u svakoj epizodi, racunajte me u fanove.
Link to comment

Ni Kasandra,ni Ljovisna nije ni do kolena Rodama.Pitanje je kako se serija koja je trebala da prikaže život jednog bg zgubidana loših navika i čistog srca pretvorila u koloplet 1.000.000 viđenih provala.Od Bg-a nema ništa,u Barandi su svi tupi i prljavi a beograđani karaju uzbekistanke i valjaju dop.Saobrćajci za tren oka postaju undercover agenti UBPOK-a,likovi sa svojim pričama se iznenada gube iz serije a potom se još iznenadnije vraćaju u centar zbivanja.Mužika je dobra,kadrovi su lepi ali često predugi i preširoki,radnja razvučenja do negledljivosti.Ima još 4 epizode do kraja.Na '92 najavljuju "rasplet" svih situacija :lol: valjda da bezbrižni odemo na letovanje ne lomeći glavu da l' će Aca da nađe gajbu a Đuričko da pobedi trafiking mafiju.Spisku dobrih serija dodajem i "Sivi dom".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...