Jump to content
IGNORED

Vratiće se rode


ducca

Recommended Posts

Serija je izuzetno gledana a publika koja prati ovu seriju nije ona koja se odusevljava serijama Sinise Pavica i Radosa Bajica.
Otkud znas ovo prvo? Otkud znas tek ovo drugo? :lol:Ala su ti kriterijumi...Nije samo brat, sad vidim da ima CETVORO "rodjaka" u seriji... (Ima l' cerke, jes' igrala u Pozoristu u kuci, a za odje ne znam... To bi onda bilo vec PETORO...)
Link to comment
umrla je
nemojte molim vas :osa zebnjom sam iščekivala to razrešenjeje l ustvari ona od prošlog petka bila poslednja, kad baba ruža legne na grob da umre?neću se smiriti dok ne saznam :(
Link to comment

Pa umrla poslednja epizoda. ;) Povampiruje se tek za koji dan, a dotle joj u tome pomazu sve prethodne epizode (reprizirane, jakako). Genijalno...

Link to comment

Mislim da poslednja epizoda ove najbolje serije koja postavlja nove standarde zasluzuje plej-baj-plej pracenje, u kojem cu verovatno jedino ja ucestvovati...Pauzu za reklame iskoristio bih da napomenem da je vec pocelo sa najvecom kolicinom ljigavstine, patetike i lupetanja. Ocekivanja su mi ogromna.A "Stigle Rode" festival na trgu u NS? Ko ce da ide? Ja dolazim dan ranije da zauzmem mesto! Bajaga, Losha, Skaj Vikluh...

Edited by Mp40
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...