Jump to content
IGNORED

Vratiće se rode


ducca

Recommended Posts

Serija je golo govno. Gledao sam prvu i drugu epizodu i digao ruke. Posto moji keva i cale kao prate :blush::cry: , po neki put u prolazu zakacim i muka me uvati. Razvuceno ko testo, ocajni dijalozi, losa gluma, ocajna rezija i kamera, muzika njanjava, jednostavno serija Sinise Pavica u b92 oblandi. :twak:

Link to comment
Serija je golo govno. Gledao sam prvu i drugu epizodu i digao ruke. Posto moji keva i cale kao prate :blush::cry: , po neki put u prolazu zakacim i muka me uvati. Razvuceno ko testo, ocajni dijalozi, losa gluma, ocajna rezija i kamera, muzika njanjava, jednostavno serija Sinise Pavica u b92 oblandi. :twak:
Dobro, ajde, ubedio si me...Primljen si u fan club.
Link to comment
Serija je golo govno. Gledao sam prvu i drugu epizodu i digao ruke. Posto moji keva i cale kao prate :blush::cry: , po neki put u prolazu zakacim i muka me uvati. Razvuceno ko testo, ocajni dijalozi, losa gluma, ocajna rezija i kamera, muzika njanjava, jednostavno serija Sinise Pavica u b92 oblandi. :twak:
Bez namere da te vredjam, ali lupetas.I zna li neko, zasto veceras nema Roda angry.gif
Link to comment
Bez namere da te vredjam, ali lupetas.I zna li neko, zasto veceras nema Roda angry.gif
A ja kazem da ti lupetas i gde smo stigli?Ocigledno, posto ti se svidja serija imas nameru da je branis. Odnosno da branis svoj los ukus. Sta da ti radim? cool.gif U seriji imamo odnos sela i grada, simapticne i bespomocne bake i deke, opasne tipove, djilkose, politicare, naivne, nevine (u kom god smislu), dobre a opasne, lose a bezopasne, ukratko sve ono sto je kod 1 Sinise Pavica 1 standard. Bolji zivot/Srecni ljudi/Porodicno blago style. Razlike naravno postoje. Uglavnom su estetske prirode i tehnicke prirode (ipak ovo nisu rezirali Mihajlo Vukobratovic ili pokojni Aca Djordjevic- koji bi to BTW sigurno bolje odradio, u zanatskom smislu). Malo se kao fura modernost (npr. kamera koja se non-stop trese) i socijalni problemi savremene Srbije, sto je i Pavic radio samo u drugom vremenu. Zato sam i rekao u oblandi b92. Nista od ovoga naravno ne treba da te sprecava da gledas. Stvar tvog ukusa ako ti se svidja. Edited by Sludge Factory
Link to comment
A ja kazem da ti lupetas i gde smo stigli?Ocigledno, posto ti se svidja serija imas nameru da je branis. Odnosno da branis svoj los ukus. Sta da ti radim? cool.gif U seriji imamo odnos sela i grada, simapticne i bespomocne bake i deke, opasne tipove, djilkose, politicare, naivne, nevine (u kom god smislu), dobre a opasne, lose a bezopasne, ukratko sve ono sto je kod 1 Sinise Pavica 1 standard. Bolji zivot/Srecni ljudi/Porodicno blago style. Razlike naravno postoje. Uglavnom su estetske prirode i tehnicke prirode (ipak ovo nisu rezirali Mihajlo Vukobratovic ili pokojni Aca Djordjevic- koji bi to BTW sigurno bolje odradio, u zanatskom smislu). Malo se kao fura modernost (npr. kamera koja se non-stop trese) i socijalni problemi savremene Srbije, sto je i Pavic radio samo u drugom vremenu. Zato sam i rekao u oblandi b92. Nista od ovoga naravno ne treba da te sprecava da gledas. Stvar tvog ukusa ako ti se svidja.
Ma lepo je sto se tebi serija ne svidja. Tvoje pravo. Ali, nema dodirnih tacaka sa Pavicem. To i sam potvrdjujes, jer je po tebi dodirna tacka sa Pavicem obrada socijalnih problema. :lol: Onda mozemo da vucemo paralele do prekosutra.E sad, Mp 40 bar verno prati seriju pa s njim moze da se polemise, a ti sam priznajes da si pogledao 2 epizode.Mada, obzirom na veliku gledanost serije, ja mislim da biste vi samo da budete malo cool
Link to comment
Ma lepo je sto se tebi serija ne svidja. Tvoje pravo. Ali, nema dodirnih tacaka sa Pavicem. To i sam potvrdjujes, jer je po tebi dodirna tacka sa Pavicem obrada socijalnih problema. :lol: Onda mozemo da vucemo paralele do prekosutra.E sad, Mp 40 bar verno prati seriju pa s njim moze da se polemise, a ti sam priznajes da si pogledao 2 epizode.Mada, obzirom na veliku gledanost serije, ja mislim da biste vi samo da budete malo cool
Zabole me qrac da budem cool sto ne gledam ovo sranje. Ja gledam House MD, zato sam cool cool.gif :PAko si primetio naveo sam socijalnu problematiku kao samo jednu od slicnosti. Ajde ti navedi zasto se razlikuje od Pavicevih serija. I zasto je, recimo, bolja od Pavicevih serija. Cak bih rekao da je kod Pavica radnja mnogo "gusca". Ovo je toliko razvuceno i razvodnjeno da prosto boli. Likovi dosadni, neinventivni, svaka epizoda je bozija dosada (cisto da napomenem da mi je, na primer, Odiseja 2001 jedan od omiljenih filmova i da mi nikad nije dosadno da je gledam, a mnogi taj film smatraju dosadnim). I jos da napomenem: rekao sam da uhvatim po koju ep. u prolazu, sto mozes da shvatis na nacin da sam odgledao mnogo vishe od dve epizode (na moju zalost). Dakle, ja sam naveo zasto mislim da je serija govno i zasto mi se ne svidja. Ti navedi zasto mislis da je dobra i zasto ti se dopada. Izostavi samo gledanost kao argument, molim te.
Link to comment

ja bih voleo da neko od onih kojima su 'rode' retko glupa serija navede primer dobre domace serije u poslednjih 25 godina. 'otvorena vrata' excluded. da se razumemo, ta serija nije bas my cup of tea, ali daleko od toga da je smatram uzasnom. gledao sam par epizoda; previse je razvucena radnja, ali to je valjda normalno za seriju. gluma srednja do briljantna (pikac i raka). uz najbolju volju, kameri ne mogu da nadjem neku ozbiljnu zamerku. 'presponzorisano', al jbg, njima se ne placa pretplata.

Link to comment
ja bih voleo da neko od onih kojima su 'rode' retko glupa serija navede primer dobre domace serije u poslednjih 25 godina. 'otvorena vrata' excluded. da se razumemo, ta serija nije bas my cup of tea, ali daleko od toga da je smatram uzasnom. gledao sam par epizoda; previse je razvucena radnja, ali to je valjda normalno za seriju. gluma srednja do briljantna (pikac i raka). uz najbolju volju, kameri ne mogu da nadjem neku ozbiljnu zamerku. 'presponzorisano', al jbg, njima se ne placa pretplata.
OK, ako iskljucimo Otvorena vrata zaista i nema nekih extra dobrih serija. Ali recimo odrastao sam uz Balkan Express i volim tu seriju. Sivi dom nije tragicna, isto. Sigurno bi moglo jos da se nadje, relativno pristojnih. Ali sve to nema nikakve veze sa Rodama. Rode nisu donele nista novo, naprotiv, mislim da su isto sranje kao i vecina serija do sad.
Link to comment

Ja se izvinjavam što upadam u diskusiju, mislim da je serija golo govno i jedna od onih od kojih dobiješ transfer neprijatnosti kad je gledaš, no nisam zato ovde.Pročitah u nekim novinama da je jedan od glavnih glumaca (valjda?), Nikola Kojo doživeo blaži moždani udar i da mu je jedna strana tela pomalo ukočena i da se poslednje dve epizode (ili jedna?) nisu emitovale zbog njega i da se serija neće emitovati dok se Kojo potpuno ne oporavi, a onda će da repriziraju sve epizode emitovane do sad pa će pustiti nove.Ne znam koje su novine u pitanju, po difoltu i zbog moranja svako juto listam sve...Nastavite...

Link to comment
Nikola Kojo doživeo blaži moždani udar i da mu je jedna strana tela pomalo ukočena i da se poslednje dve epizode (ili jedna?) nisu emitovale zbog njega i da se serija neće emitovati dok se Kojo potpuno ne oporavi, a onda će da repriziraju sve epizode emitovane do sad pa će pustiti nove.
Pa do sada su vec dva puta reprizirali sve ispocetka u nadi da ce neko zavoleti ali mrka kapa. Ne razuem ovo, ako je tacno. Nije valjda da ova serija ide uzivo pa ne mogu bez glumca? Znam da nisu snimili kraj serije ali ovo je vec previse... valjda su bar do sredine stigli?
Link to comment
Pa do sada su vec dva puta reprizirali sve ispocetka u nadi da ce neko zavoleti ali mrka kapa. Ne razuem ovo, ako je tacno. Nije valjda da ova serija ide uzivo pa ne mogu bez glumca? Znam da nisu snimili kraj serije ali ovo je vec previse... valjda su bar do sredine stigli?
Kao razlog su naveli da se serija ne emituje iz poštovanja prema Nikoli, a ne zato što nastavak nije snimljen...
Link to comment
Kao razlog su naveli da se serija ne emituje iz poštovanja prema Nikoli, a ne zato što nastavak nije snimljen...
AAAAAAA! Kakav proser. Ja iz postovanja ne gledam filmove bolesnih i umrlih glumaca.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...