Jump to content
IGNORED

Vratiće se rode


ducca

Recommended Posts

Ne palite se. Ja jesam idiot jer ovo gledam.
ali 1 prokleto izdrzljivi idiot!ja probao danas, ukljucio dok je leka zdrao rukama nesto u restoranu, a nakon toga razvaljivao mobilni.tesko da cu se opet zajebati.
Link to comment
A zatim ....Bora doživi infarkti pada mrtav nasred avlije.Njegova žena ustaje krvava sa poda i vrištući trči u šupu da se obesi,navlači kanap na gredu,pravi omču i besi se...Ćera ulazi u avliju vidi mrtvog tatu i nalazi mamu obešenu u šupi.Skače na majku da je skine sa kanapa,kanap puca majka pada a ćerka ....???Ćerka je pala na sekiru i udarila glavu- mrtva jebote!!!!I sve to u tri munutaTarantino umri poludi
To me je podsetilo na ovaj vic :lol:
Link to comment

Pogledao sam seriju, prvih 20 epizoda. Prvih 5 od pocetka do kraja, ostatak na sve brze i brze premotavanje. Kako se priblizava kraju, serija postaje zlocin protiv covecnosti. Ne znam da li sam ikada video slicnu transformaciju od gledljivog pocetka do apsolutnog uzasa i debilnosti. Obilje primitivnih dijaloga, potpuna ideoloska konfuzija, potpuno lazne moralne dileme, neverovatno iskrivljena slika srpskog drustva. Mozda su ponajbolje scene sa predsednikom opstine i fudbalskim klubom. Osnovni promasaj je ipak zanrovski mismatch. Iako na momente pokusava da koketira sa Muckama, gotovo je nemoguce odrediti zanr Roda. Mucke su makar bile urnebesno smesna socijalna drama. Rode bi trebalo da budu do zla boga dosadna socijalna komedija. Ovakav diletantizam posebno iznenadjuje jer ga potisuje Goran Gajic, jedan od edukovanijih rezisera u srpskom filmu.

Link to comment
to se zove dobar tajming :)
Aha. I jos danas, kao, resim da gledam prvi put onako ljuCki, kad naleteh na nesto sa seckanjem prstiju. Taman izvadili dasku za seckanje mesa i krpce, kad jauk iz dvorista - keva posekla prst. Krv lipti... izes seriju.<_<
Link to comment
Ju! Pa oni su kao Nadrealisti, sve su predvideli!
Aha, osim kako da znam "sta je bilo posle". :lol:Necu vise ni gledati, ko ih sHisHa. Ionako mi se ne da (=nemam volje) da gledam familiju Bjelogrlic. Edited by FranziskaKafka
Link to comment
neverovatno iskrivljena slika srpskog drustva.
Ne mogu da kažem da je neverovatno iskrivljena ali je iskrivljena u mnogim segmentima. Serija je blizu "porodičnog blaga" i sličnog smeća. Ima par dobrih scena ali mislim da serija može da se zgura u jednu epizodu :mellow:
Link to comment

ICA FAJNA KANDAN!!!TANA-NA-NA-NANANANANA!Ovaj stan sto glumi Njujork je propast.Au! Mira Furlan... sad jos i Simic iz Smrekova da uleti i bice mocan kraj.

Edited by Mp40
Link to comment

s obizom na ulogu koju je sebi dodelio Bjelogrlić, očekujem da će to najavljeno čudo biti da on prizna da je u stvari bogočovek i da će sve biti u redu... Sjebe negativce, švabi vrati dedovinu, kurve pretvori u marije magdalene, oživi davno poginulog Krljinog brata, Brstina naš'o Jagodu, popu se vratila vera ... svi srećni i zadovoljni......možda uzleti i onaj Orao što je pao u Barandu...

Link to comment
Aha. I jos danas, kao, resim da gledam prvi put onako ljuCki, kad naleteh na nesto sa seckanjem prstiju. Taman izvadili dasku za seckanje mesa i krpce, kad jauk iz dvorista - keva posekla prst. Krv lipti... izes seriju.<_<
Svaka cast. Sposobnost spoznaje sustine citave serije na osnovu posmatranja jedne scene u epizodi broj 22 nema svako.
Link to comment
Svaka cast. Sposobnost spoznaje sustine citave serije na osnovu posmatranja jedne scene u epizodi broj 22 nema svako.
Kako nema, vidis da si ti iz ovog posta saznao sve sto mislim ili sam ranije napisala o seriji (ukljucujuci i troje najblizih rodjaka D. Bjelogrlica angazovanih u njoj). :lolol:Btw je l' mu i cerka glumi? :lol: Onda bi ih bilo cetvoro (plus on).P.S. Zar ta serija ima sustinu? :rolleyes: Edited by FranziskaKafka
Link to comment

Ovo nije jedini projekat brace Bjelogrlic, tako da mi nije jasno cemu toliko potenciranje toga. Bas sam pre neki dan zakacio odjavnu spicu novog Pozorista u kuci.Serija je izuzetno gledana a publika koja prati ovu seriju nije ona koja se odusevljava serijama Sinise Pavica i Radosa Bajica. Cisto da to rascistimo <_< Moj dobronameran savet bi bio da kritike budu ipak malo smislenije...ovo sve se svodi na zelju da se jedni drugima dopadnete.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...