Jump to content
IGNORED

Vratiće se rode


ducca

Recommended Posts

Jbg, kada je pisan scenario sigurno se nije ocekivalo da ce Pikac da se toliko dopadne publici. Sada se sigurno jedu sto ga nisu pustili da duze "zivi". Ne ubijaju se likovi koje publika zavoli tek tako.
promaklo mi je, kako su ga ubili? videla sam da je našao devojku mrtvu, ali posle sam samo čula... mrtav... je ls e to uopšte videlo?
Link to comment
promaklo mi je, kako su ga ubili? videla sam da je našao devojku mrtvu, ali posle sam samo čula... mrtav... je ls e to uopšte videlo?
Nije se videlo. Samo su rekli: "Umro Pikac". Mada bi mogli da ga vrate u ovom serijalu sto se sada snima pod izgovorom da nije umreo nego mu je bilo mnogo lose pa su pomislili da je umreo ali on ipak nije umreo i evo ga jopet. Zdrav, prav i navucen ko zmaj.
Link to comment

A onda ce se serijal zvati "vratice se rodje" i bice o povratcima... Iz inostranstva, iz mrtvih... i tako...Edit: Inace, pouzdano znam da ni sami autori jos uvek nemaju pojma kako ce se sve zavrsiti... Pavicev metod!

Edited by Mp40
Link to comment
Jbg, kada je pisan scenario sigurno se nije ocekivalo da ce Pikac da se toliko dopadne publici. Sada se sigurno jedu sto ga nisu pustili da duze "zivi". Ne ubijaju se likovi koje publika zavoli tek tako.
Politički korektno. Narkoman, deco, mora da skonča. Nemojte da ga mnogo volite ili još gore da se ugledate na njega. Kladim se da će na kraju serije i Đuričko da se opameti, zaposli od 7 do 3, ili da se preseli u Barandu, da vredno ore zemlju.
Link to comment
On je zavrsio taj smer na akademiji... Kao sto je Mirjana Jokovic isla za silovanu nesrecnicu a Pavle Vuisic za matorog alkosa. Sergej Trifunovic je zavrsio za Sergeja Trifunovica urbanog.
Ovo sam već pročitao u nekom časopisu. Mislim CKM...Seriju gledam. Jeste da se ništa značajno ne dešava, ali mi 50-ak minuta nekako brzo prođe. Vjerovatno zbog glumaca. Ipak tu ima solidnih kreacija.što se tiče Pikca, možda ga i vrate. Čuo sam da je u Selo-baba, seriji koja je nekakav antipod rodama (Srbija se podijelila na one koji gledaju Rode i one koji prate Selo i babu) najpopularniji lik kojeg je igrao Dragan Nikolić, neki seljak bez zuba, umro u drugoj ili trećoj epizodi, pa ga sad u novim epizodama vraćaju iz mrtvih (dal' će se povampiriti ili će biti flash-backova ne znam)...
Link to comment

A mi sto gledamo Prizn Brejk? Koja smo mi Srbija? A onaj ko gleda Pozoriste U Kuci revisited? Verovatno takvih ni nema ali... Jel to naginje vise Babi ili Rodama? Tv unosi nove podele medj Srblje i to bas u ovom casu...

Link to comment
Jbg, kada je pisan scenario sigurno se nije ocekivalo da ce Pikac da se toliko dopadne publici. Sada se sigurno jedu sto ga nisu pustili da duze "zivi". Ne ubijaju se likovi koje publika zavoli tek tako.
Po pisanju Blica, koji se potrudio da nam unapred najavi da ce Pikac da vrisne(da se ne sokiramo mnogo, ili iz nekog drugog razloga), Pikcu je upravo zbog neocekivane popularnosti i produzen zivot. Navodno je poslednja scena s njim snimljena pre dve nedelje.
Link to comment
Koja se za njegov drzo jos ko deckic .
Brate kume spasoje sto si menjo nik.Kad si mi poslo poruku ja se ponado u jebo te nabacuje mi se neka drusna seljancica -pocepacu je ko svinja masan dzak.Kad ono jedna testosteronska mesina. Edited by BornToRun
Link to comment
Gledam danas scenu gde pričaju Komnenić i Bjela, i setim se da su u "Boljem životu" oni bili braća. :lol:
E, ne moze! To sam ja teo da prvi napisem...Ok, nova tura, nova avantura...Epizoda krenula sa najavom desavanja ali se od desavanja opet odustalo pa smo gledali neobavezna caskanja kao i obicno. Fora sa pogresnim razumevanjem imena i prezimena preti da zaseni Gnjurca, Veliku Frku i sve radove Z. Calica.Bjelogrlica zivot nije mazio. On zaista misli da je bio sve ono sto je glumio. Nije to lako!
Link to comment
Ok, nova tura, nova avantura...Epizoda krenula sa najavom desavanja ali se od desavanja opet odustalo pa smo gledali neobavezna caskanja kao i obicno. Fora sa pogresnim razumevanjem imena i prezimena preti da zaseni Gnjurca, Veliku Frku i sve radove Z. Calica.
Ipak, moraš da priznaš da je Kapičić maestralno odigrao ulogu dizajnera! :lol:
Link to comment

pu jebote koje je ovo sranje...izvinjavam se sto psujem ali sam pod uticajem ove nakaradne, uzasne i monstrumske serije...moram priznati da nisam sve gledao ali ono sto sam odgledao bih vrlo rado kroz ochi ispovracao ako je to ikako moguce...jedna lobotomija bi mi izuzetno prijala...pre par nedelja sam pustio da vidim onako cisto o cemu se radi kad ono za stolom sede jedan meni nepoznat stariji glumac, supruga takodje nepoznata glumica i dve kao glumice koje su glumu zavrslie verovatno kod karica...i sad sede oni tako i jedu...i odjedanput matori pocne da psuje cerkama sisu koja ih podojila i sve tako bas vulgarno par exselans...malo kasnije zika todorovic dule pacov pljuje i psuje sve u 16...skroz nepotrebno...djuricko se nesto koprca, bjelogrlic nemo gleda...valjda je najzad shvatio da je nula od glumca pa mu bolje da rec ne progovara...a i kad progovori to sve nesto mrmlja kroz bradu...sirogojno, boba iz boljeg zivota, sasa iz bala na vodi su proslost i to uspesna i tu je trebalo stati...vidim u odjavnoj spici da je on i producent...taj njegov klan je gori i od onog sinatrinog sto je svojevremeno harao po holivudu...gde god se okrenes bjela, kojo, djuricko, manda, pele...kvizovi, reklame, filmovi...trebalo bi im zakonom zabraniti da se pojavljuju ne samo na tv-u nego i na ulici

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...