Jump to content
IGNORED

Vratiće se rode


ducca

Recommended Posts

Hrvati nama salju "Ljubav u zaledju" i "Bitange i princeze", a mi njima "Vratice se rode"...Jebote, humaniji i pristojniji je bio odnos kad smo razmenjivali topovske granate.

Link to comment

Pa, jebemu misa...Vidi ovo! Luna Lu opet morala da ide u Barandu i da podize kult i fazon i da zazivljuje seriju medj narodom... U cemu je tu fora? Cudno je to sve. Malo, malo pa nema nove epizode, na misice i totalno navalentno pokusavaju da naprave popularnost....Gomila merchandisea i fame i promocije a glavni proizvod zakazuje ko blesav. Hmmmm? Neko mi reko da Sirogojno vozi Hummer?

Link to comment
  • 2 weeks later...

sto si vako rano budna?Mene serija prestala da interesuje zbog te sad me vidis, sad me ne vidis pojave.Osim toga sve je jos u najavi. Kad ce to ubistvo, otimacina, sarane, vencanja, ljubav, vanbracna i bracna a tudja deca, gde je tu sex? Kad ce nesto da se desi?15 epizoda su putovali do Barande, sad se u 15 epizoda muvaju po Barandi, sta ako neko odluci da treba da skoknu do BG-a? Ima da se vracaju 15 epizoda.Cak i Bajaga naso siguran lebac u ekipi

Link to comment

"rode" su serija koju tesko da ce ijedna domaca u dogledno vreme da nadmasi, u bilo kom segmentu, od scenarija do likova i glumaca od kojih neki, poput Bjele (meni oduvek veoma antipaticnog, sve do ove serije) nadmasuju sami sebe. ujedno je i jedino sto ja gledam od tv programa, doduse na netu ^_^

Link to comment
sto si vako rano budna?Mene serija prestala da interesuje zbog te sad me vidis, sad me ne vidis pojave.Osim toga sve je jos u najavi. Kad ce to ubistvo, otimacina, sarane, vencanja, ljubav, vanbracna i bracna a tudja deca, gde je tu sex? Kad ce nesto da se desi?15 epizoda su putovali do Barande, sad se u 15 epizoda muvaju po Barandi, sta ako neko odluci da treba da skoknu do BG-a? Ima da se vracaju 15 epizoda.Cak i Bajaga naso siguran lebac u ekipi
čitavu ziku radio je saša lošić (ex Buđavi orkestar ). specijalni efekti: koja koliko vidim, ne radi pejaković više scenario, eto zašto je serija prsla...bolje da ne pričam šta će biti drugoj sezoni... :lol: Edited by sarište
Link to comment
  • 2 weeks later...
Preminuo Ljupčo Lazarevski13. april 2008. | 16:09 | Izvor: B92, FoNetBeograd -- Glumac Ljupčo Lazarevski preminuo je danas u Beogradu tokom snimanja epizode serije "Vratiće se rode", saopštila je koproducentska kuća Kobra filma.1708895239480238d3acf19884546038_extreme.jpg U seriji "Vratiće se rode", glumio je lik Mikija Nosonje. Ljupčo Lazarevski rođen je 04.07.1961. godine u Beogradu. Lazarevski, koji je bio pukovnik u penziji Vojske Srbije i dugogodišnji oficir JNA i Vojske Jugoslavije, preminuo je od srčanog udara pola sata pošto je došao na snimanje, navodi se u saopštenju.Po duši i ubeđenju sportista, čovek širokog duha i entuzijasta. U toku profesionalne službe više puta je nagrađivan, pohvaljivan i vanredno unapređen.Nakon penzionisanja ostavio je dubok trag u Vojsci, posebno u specijalnim jedinicama. "Kobra film" saopštava da je Ljupčo bio čovek koji je uvek nesebično pomagao, a na kraju na nagovaranje pristao i da odigra jednu od najzapaženijih uloga u seriji.Ekipa serije ?Vratiće se rode? nalazi se u dubokom šoku i izražava veliko žaljenje zbog gubitka dragog prijatelja i saradnika.Lazarevski, koji je u seriji glumio Mikija Nosonju, na snimanje u hotelu "Moskva" u centru Beograda došao je jutros oko šest sati, a preminuo je oko 6.30 od srčanog udara.
eeee :( dobila danas poruku, al nisam verovala! :( Edited by sarište
Link to comment

:( Miki Nosonja je sigurno jedan od najupecatljivijih likova u seriji, sto je pravi podvig Lazarevskog. Poslednjih dana sam sa zadovoljstvom komentarisao cinjenicu da je u poslednjim epizodama dobio vise prostora. Neka mu je vecna slava!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...