Jump to content
IGNORED

Vratiće se rode


ducca

Recommended Posts

Jbt, i cerka drolja se vratila... A agrarna reforma? U poljoprivredi je buducnost a ne u drozi! Hipo alpe rajfajzen inteza dala kredit za Djon Dira i njivski skuter... Ihaj!

Link to comment
šta propustih :( kad je repriza?
cuo sam da ce od ponedeljka sve opet ispocetka.....a ova poslednja je bila brutalno jaka, rasplakao sam se vise puta
Link to comment
  • 3 months later...

Evo nama lepih vesti :lol:http://www.blic.co.yu/zabava.php?id=58926

Nastavak serije ?Vratiće se rode?Dragan Bjelogrlić, glavni glumac i jedan od producenata serije ?Vratiće se rode?, u intervjuu za hrvatski ?Jutarnji list? najavio je da je nastavak serije koja je stekla veliku popularnost u svim zemljama regiona sve izvesniji, kao i da će seriju plasirati na tržište istočne Evrope.Bjelogrlić, koji u seriji ?Vratiće se rode? tumači lik Eksera, istakao je da je veliki uspeh serije plod kvalitetnog autorskog rada koji je publika kraj malih ekrana prepoznala. Serija je naročito dobro prošla u BiH i Hrvatskoj, gde je nedavno počela i prodaja DVD izdanja ovog serijala, a što se tiče nastavka, Bjelogrlić kaže: ?Postoji jedna opcija koja se trenutno razmatra. Prema njoj, ?Rode? bi dobile svoj regionalni nastavak jer je reč o prvoj seriji koja je podjednako bila gledana u svim zemljama bivše Jugoslavije. Svi mi koji smo uključeni imamo volju za nastavkom, čije bi snimanje moglo da počne u martu i aprilu naredne godine?.što se tiče scenarija i pravca u kome će se priča dalje razvijati, glumac je samo nagovestio da će se radnja dalje razgranati. Zbog velikog uspeha koji je serija postigla na našem podneblju, ?Rode? će se prikazivati i na području Rusije, Moldavije i Ukrajine.- U fazi smo pregovora koji će, ako budu uspešni, značiti početak prikazivanja na ruskom tržištu. ?Rode? bi bile prva serija iz bivše Jugoslavije koja će tamo biti prikazana. Reč je o tržištu s mnogo ljudi i iako je serija bila uspešna u našoj regiji, njen uspeh u Rusiji i još nekim zemljama gde pregovaramo, poput Mo-ldavije i Ukrajine, značio bi veliki kvalitet na globalnom planu - zaključio je popularni Bjela.U seriji o doživljajima dva sitna mangupa Eksera (Bjelogrlić) i švabe (Nikola Đuričko), igraju i Srđan žika Todorović, Ljubomir Bandović, Goran Radaković, Branimir Brstina, Mirjana Karanović, Boris Komnenić, Mira Banjac...

Link to comment
  • 2 weeks later...
Sta smo naucili? U zivom blatu se propada do brade, odatle usporava...
:DOdgledah i ja "ovo", i to ne pod prisilom, na moju žalost, osećao bih se bolje, jerbo mi treba neki bolji razlog za 26x45 minuta protraćenih na ovaj glomazni piece of shit od lepe DVD rip slike, i kvalitetnog zvuka. Kako ništavilo, koliko samo lera ima, koliko besmisla, prvo putovanje od Bg-a do Barande traje cirka 3 epizode, u realnom vremenu. Ko je gledao neke strane serije, i ko je navikao na dinamiku istih, i kvalitetne priče, ovo mu dođe svojevrsno mučenje za koje treba poseban mazohizam izvrgnuti mu se, koji sam ja očigledno posedovao. O majstorskom zapletu i otvaranju super hype fancy otmenog i ambicioznog night cluba u sred selendre tu negde kod Beograda (valjda ljude smorio Bg, pa će skoknu u Barandu) - izlišno je govoriti. Kako može da valja serija u kojoj je uvod u svaku epizodu najjadniji patetični pokušaj scenarista da u seriju udene nešto više od dosadnih gradskih fazona kojima scenario obiluje, i jakih glumačkih imena tako što nam priča tužnu priču o čoveku koji je sahranio živu ženu. Jedno veliko sranje, sve u svemu. Except Mire Banjac, Mirjane Karanović i žike Todorovića (koi mi je 1 jak lik po defaultu, makar ćutao u svakoj sceni).
Link to comment
  • 5 years later...

Imao je Dabović nedavno dobru repliku o tome šta znači "dobro za naše uslove", ne mogu sad da pronađem. uglavnom, tako nešto ne postoji, ili je dobro ili nije dobro, a ova serija nije dobra. Bućkuriš svih mogućih žanrova, gomila likova koji ponavljaju uloge koje su već odigrali (odnosno, igraju samo ono što umiju), brzina radnje na kojoj bi pozavidio i Radoš Bajić..uglavnom, sve ono što i inače gledamo na našim televizijama.Ako su već htjeli da prikažu nešto drugo osim Pavića i Bajića, mogli su da otkupe Na terapiji.

Link to comment

+1Vratice se rode je qratz od serije, ali nesto drugaciji qratz od ostalih srpskih serija pa to pravi zbun. Inace "Na Terapiji" kida, meni se bas svidelo te sam znao da nece da potraje.

Link to comment
Imao je Dabović nedavno dobru repliku o tome šta znači "dobro za naše uslove", ne mogu sad da pronađem. uglavnom, tako nešto ne postoji, ili je dobro ili nije dobro, a ova serija nije dobra. Bućkuriš svih mogućih žanrova, gomila likova koji ponavljaju uloge koje su već odigrali (odnosno, igraju samo ono što umiju), brzina radnje na kojoj bi pozavidio i Radoš Bajić..uglavnom, sve ono što i inače gledamo na našim televizijama.
+1Htelo se nešto što bi bilo, kao, drugačije,od uobičajene tv produkcije kod nas, ali su se na tom putu odmah zaglavili i podavili u onom blatu iz koga rastu novi prsti :isuse:
Link to comment

Sigurno najbolja domaća produkcija u ovom veku. Voleo bih da znam razloge zašto Goran Gajić nije radio mnogo od tada, koliko znam čak ni u Americi. Ovde je 2011. odradio set reklama za Lav pivo i od tada ništa.Možda bih i ja tako da me žena izdržava.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...