Jump to content
IGNORED

Vratiće se rode


ducca

Recommended Posts

Mislis, snimano u HD-u i pusteno kroz DaVinci softver? U tom smislu jeste najbolje producirana, ali tim gore.
Hajde ti predloži bolji domaći projekat. Možda sam nešto propustio, ne znam.Recimo, Tegla puna vazduha je meni bila ok, ali Rode su ipak kategorija iznad.
Link to comment

Evo, preciznije, spisak mojih razloga: montaža Marka Glušca, Kojin soundtrack(uz sjajan, ali sjajan inženjering Kokija Koraća), Gajićeva režija koja od početka ima i glavu i rep i, posebno, nekoliko odličnih minijatura u prvom redu Nade Šargin i Mire Joković od mlađih i Mrguda i Novaka Bilbije od starijih, a i Bojan Dimitrijević je pokidao. Lično pamtim dva trenutka, raskid u kafani (Mirjana Joković-Bjela) i hiperventiliranje. Što se mene tiče, dosta. Sve te ljude možeš da potrpaš i u neku drugu seriju i da to ne bude dovoljno, ovo je ipak dotaklo standard nekadašnjih domaćih produkcija.A Glasovi razlozi su sasvim legitimni - kome su Rode spore, jednostavno ne treba da ih gleda. Ne volimo svi isto, i to je ok.edit: zaboravih da napišem, žao mi je što postoje razni koje, lečići, ćetkovići, tomovići, pervići etcetc., koji po difoltu razvale koncept svojim šmiranjem, ali sam prosto prihvatio da je to ovde neki producentski usud, i da uz njih verovatno dolazi i neka količina para, pa su jednostavno nezaobilazni.

Edited by April
Link to comment
Evo, preciznije, spisak mojih razloga: montaža Marka Glušca, Kojin soundtrack(uz sjajan, ali sjajan inženjering Kokija Koraća), Gajićeva režija koja od početka ima i glavu i rep i, posebno, nekoliko odličnih minijatura u prvom redu Nade Šargin i Mire Joković od mlađih i Mrguda i Novaka Bilbije od starijih, a i Bojan Dimitrijević je pokidao. Lično pamtim dva trenutka, raskid u kafani (Mirjana Joković-Bjela) i hiperventiliranje. Što se mene tiče, dosta. Sve te ljude možeš da potrpaš i u neku drugu seriju i da to ne bude dovoljno, ovo je ipak dotaklo standard nekadašnjih domaćih produkcija.
MA sve to ok al dzaba kada mi je radnja logicna taman koliko i Bolji Zivot a gluma neuverljiva (cast izuzecima). Prosto, jedan buckuris koji je (meni makar) nesto kao obecavao u samom startu onom prvom epizodom pa nastavih da gledam - a inace zaobilazim domacu filmsku i tv produkciju jos od pocetka devedesetih.Sa onim parama (citaj: produkcijom) i onom ekipom moglo je to mnogo bolje i manje srpski/lokalno. Zivim za trenutak kada ce nekog mladog srpskog reditelja da zaboli qratz da pravi film/seriju za Srbiju vec ce da napravi reziju iz ljudskog kosmopolitskog srca. Ovo bre sta god izadje smrdi na nas, u najgorem smislu te reci.
Link to comment
Pretera ga sada ti. Nije baš toliko loša.
pa ne znam, moguce da gresim.aj mi navedi bilo sta, sem pomenute sminke vezane za (post)produkciju a da je u najboljem slucaju pristojno, pa da revidiram stav i izvinim se, poput kauboja.pricam o seriji kao celini, od pocetka do kraja.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...