Jump to content
IGNORED

Vratiće se rode


ducca

Recommended Posts

Ej! Od sada vise necu reklame koristiti za odlazak u WC!! Dobro da sam malo reprize zakacio da vidim reklamu za kartice!!! AAAAAAAAAAAA! Jebiga, serija je prepopularna pa treba tu dobru foru iskoristiti... B92 stvarnost je where I wanna live!

Link to comment

Evo ja sam odgledala skoro sve epizode od početka serije. Nije mi serija mrska za gledanje.Cela priča je dobro osmišljena, samo je tekst koji izgovaraju nekako usiljen, a radnja razvučena bez razloga. Ako se propusti neka epizoda, nećete to mnogo osetiti, jer vam u jedan minut scena iz prošle epizode, koje idu pre svake epizode, lepo nadoknade propušteno.Likovi su iskarikirani (Đuričko neuverljiv u ulozi gradskog mangupa, Mirjana Karanović suviše patetično i debilno izgleda, Todorović, već sam o rekla, igra u stvarnosti nepostojećeg lika, a Kojo igra gradskog lika iz "Lepa sela lepo gore" umesto seoskog lokalnog moćnika). Za to nisu krivi glumci, sve su to veličina do veličine, samo im je dat loši tekst, pa nemaju mnogo izbora, i trude se u okviru toga.Muzika za scene iz sela nije ič vojvođanska.Serija se može preskočiti, a ako ste ipak počeli da je gledate, gledljiva je.

Link to comment
Ne nego je to samo vakumski prostor kada čovek apsolutno nema šta da radi pa se desi, hteo ne hteo, da uhvati par minuta i malo izmazohiše. Ne pamtim kada sam poslednji put, rodoljubitelju, uhvatio epizodu što se i vidi po učestanosti kojom pišem ovde. A to za Djurička ne mogu da progutam i dalje tvrdim da je momak zalutao u neku, da kažem, "ozbiljniju" ulogu. Ali leži mu da glumi degenerike, to ne sporim. I uostalom, zašto bi neko trebao da se primi na govnariju o nekakvim "tipovima sa BG asfalta koji nemaju kučeta, mačeta, škole, volje za životom" i šta li već..? Stvarno ne vidim ništa intrigantno u tome. @Tihajeza...jeste, činjenica je da je scenario loš ali to i dalje, kod mene, ne opravdava jednako lošeg smarača Djurička. Mogao je ipak uneti bar nešto u svoj lik čime bi bar dokazao da ima smisla za glumu i nekakvog talenta. Ne bih se složio da žika tumači djavola, ali da se batrga i uspeva da izvuče kakav takav nivo glume iz sebe to stoji. Čak ni Bjelogrlić nije toliko loš kao Džoni.
to je tema serije i ja sa tim nemam problem(pitanje ti nije na mestu)...btw mozda bi se ti primio na neke zvezde koje "neprimetno" shetaju Beogradom pored nas smrtnika ili neshto slicno...
Link to comment
ja kao samopostavljeni precednik hate-fan cluba podvlacim jos jednom da je Pikac jedina svetla tacka. Vrlo svetla.
Ako je to onaj dzanki koji jedva govori - moram da se slozim. Gluma - svaka mu cast, sedi 5 i mozes na exkurziju! :P (osim ako je stvarno takav, onda nista :lol: ) Valjda jedina prava gluma u celom pokusaju (da ne kazem abortusu)
Link to comment
Ako je to onaj dzanki koji jedva govori - moram da se slozim. Gluma - svaka mu cast, sedi 5 i mozes na exkurziju! :P (osim ako je stvarno takav, onda nista :lol: ) Valjda jedina prava gluma u celom pokusaju (da ne kazem abortusu)
ja sam tog lika gledala u nekoliko predstava i uvek je bio tako neki raspali narkoman ili peder ali isto drogirani...
Link to comment

On je zavrsio taj smer na akademiji... Kao sto je Mirjana Jokovic isla za silovanu nesrecnicu a Pavle Vuisic za matorog alkosa. Sergej Trifunovic je zavrsio za Sergeja Trifunovica urbanog.

Edited by Mp40
Link to comment
On je zavrsio taj smer na akademiji... Kao sto je Mirjana Jokovic isla za silovanu nesrecnicu a Pavle Vuisic za matorog alkosa. Sergej Trifunovic je zavrsio za Sergeja Trifunovica urbanog.
:lol:
Link to comment
On je zavrsio taj smer na akademiji... Kao sto je Mirjana Jokovic isla za silovanu nesrecnicu a Pavle Vuisic za matorog alkosa. Sergej Trifunovic je zavrsio za Sergeja Trifunovica urbanog.
dobar za sergeja.nego, jesi bas siguran za pavla vujisica da je zavrsio smer za matorog alkosa? ja bih pre rekla da je on zavrsio neku dobru skolu za dobre glumce.iako sve nekako pogledam samo po deo poneke epizode, cini mi se da je serija daleko od lose.gluma povremeno odlicna. cak i djuricko ima momente, o bjelogrlicu da ne govorim. s druge strane, slazem se sa onima koji smatraju da je serija spora i da nema dovoljno forenzicara i ostalih glamuroznih detalja koji inace karakterisu nasu stvarnost.
Link to comment
Btw, Pikac :(
Jbg, kada je pisan scenario sigurno se nije ocekivalo da ce Pikac da se toliko dopadne publici. Sada se sigurno jedu sto ga nisu pustili da duze "zivi". Ne ubijaju se likovi koje publika zavoli tek tako.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...