Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Mirijevo - Glavna z. stanica 2:30h, malo autobusom, malo kroz sneg, pa opet malo autobusom...To su bili dani.
to kad 74 nije bila produžena do mirijeva.btw, to mi sad nekako najkul bus u gradu.
Link to comment
Možda su zbog ovog pešačenja jutros odustali od kontrolnog punkta kod 5 solitera. Baš sam razmišljao da primenim sličnu taktiku izbegavanja maltretmana. Do stanice u Paunovoj i do stanice kod bazena ima otprilike par minuta šetnje po prijatnom letnjem jutru.
Kad si prolazio kod V solitera?Oko 9:30 su regularno upali u moju 47-cu, cekirali i izasli, za manje od minut, poput kakvog specijalnog odreda.Zatim, na Slaviji obelezena ulaz/izlaz trola sa cuvarima na svakim vratima, prilicna guzva, ali su pustali i ulaz i izlaz na svo troje vrata. Bio sam sokiran! :)
Link to comment
to kad 74 nije bila produžena do mirijeva.btw, to mi sad nekako najkul bus u gradu.
e jeste, bas puno toga obidje korisnog (Merkur, Kneza Milosa, Arena, Kika na Bezanijskoj kosi...), retko upada u guzve, prolazi cesto, vozila su dobra i postuju se intervali :blink: Djilas je naredio da se Mirijevo ima ispostovati maksimalno, otkrio je tu rezervoar skorojevickih glasova. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Kad si prolazio kod V solitera?Oko 9:30 su regularno upali u moju 47-cu, cekirali i izasli, za manje od minut, poput kakvog specijalnog odreda.Zatim, na Slaviji obelezena ulaz/izlaz trola sa cuvarima na svakim vratima, prilicna guzva, ali su pustali i ulaz i izlaz na svo troje vrata. Bio sam sokiran! :)
Nešto pre 9, recimo 20 do 9. Možda šaraju.
Link to comment
Verovatno do prvog derbija :-)
priznaj da ces uzivati ako bude sranja, i ti i ostali koji "prizivaju" navijace i slicne dripce. posle sledi masovno cudjenje otkud brutalnost i primitivizam u nasem drustvu. ne propusti sad obavezno da napomenes kako ne podrzavas divljastvo.
Link to comment

Ne podrzavam divljastvo. Naravno. I nece mi biti drago ako se nesto ruzno desi.Bas zato i kazem. Jer je divljacima dozvoljeno da divljaju, al je zato dozvoljeno i izivljavanje na civilizovanim gradjanima.Sto mislim da nije u redu.Deluje kao da su kulturni i civilizovani gradjani, u stvari gradjani drugog reda.

Edited by Edit
Link to comment
nego, sta kaze studio b, ide li to prevaspitavanje, koliko jos dok se ljudi ne nauce da sami ulaze na prednja vrata i placaju kartu?
jos malo jerbo su stvari vrlo jednostavne:1. kupis kartu2. overis pri ulasku3. udjes tamo gde pise "ulaz" i izadjes tamo gde pise "izlaz".naucice ljudi (iako smo Srbi - dodao bi pok.Patrijarh)pa nije to neka statijaznam nuklearna fizika ili molekularna biologija, kakoseveckaze.
Link to comment
jos malo jerbo su stvari vrlo jednostavne:1. kupis kartu2. overis pri ulasku3. udjes tamo gde pise "ulaz" i izadjes tamo gde pise "izlaz".naucice ljudi (iako smo Srbi - dodao bi pok.Patrijarh)pa nije to neka statijaznam nuklearna fizika ili molekularna biologija, kakoseveckaze.
Đuro, da li je moguće da ti u celoj ovoj priči ovih dana jedino smeta to što ljudi ne ulaze tamo gde je to predviđeno? Ne smetaju ti posteri u vozilima, ne smeta ti način na koji je Apex pobedio na tenderu, ne smeta ti zaustavljanje vozila i do 15 minuta na stanicama u špicu kada ljudi idu na posao, da ne nabrajam dalje?!Pa kakvi su to prioriteti ako je bitnije povećati prihode Apexu nego preispitati kako je taj Apex dobio posao?Plaćam prevoz, ulazima na odgovarajuča vrata kada je to izvodljivo, izlazim na srednja vrata kada je to izvodljivo i pristojno prema ostalim putnicima, ali daj, nemoj me zajebavati da je ovo što Direkcija i Apex rade na nivou čovekovog dostojanstva (iako je Srbin, dodao bi pok.Patrijarh). Edited by pacey defender
Link to comment
Guest Milivoje iz Sugubine

Kako li cemo mi iz unutrasnjosti tek to da shvatimo, kad tehnicki napredni beogradjani nisu u stanju? U nas lokalac preko Levcha ulazi se degod, sednes, pokrijes lice musavom zavesom da te ne bije sunce uglavu i polako dzonjkas, povremeno se trgnes i pitas jel se na ovu skidamo, il, majstore, jel prosla Sabanta? s klimom uglavnom problem nemamo...al sam cuo da ce do 2018 neki autobusi i kod nas da imaju klimu!! Karte u busu prodaje Sneza, ovde se svi znamo po imenu, pa se lepo ispricamo, kako zena, deca, ili, ej Snezo, zaboraveo sam slajpik u drugije gaca, pa cu ti platim sutra kad krenem u varos po so i gas. I to je nas palanacki zivot...bez validiranja. Mada voleo bih ja da vidim kako to samo pipnes i klikne! Dolazicu na neke preglede, jer u Jagodini ne radi skener, pa moram dobro da se spremim, evo sad iscitavam sve od pocetka.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...