Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Nemoj pogrešno da me shvatiš, nit imam nešto protiv, nit bi se plašio da sam u tako nečem učestvujem, ali mislim da tako nešto ovde ne bi, iz raznih razloga, dovelo do željenih rezultata. Jednostavno smatram da politička akcija u smeru liberalizacije privrede nema kvalitetnu alternativu. To, i razbijanje mitova koji se instrumentalizuju u cilju anesteziranja javnog mnenja dok se odvija pljačka. E tu bih već bio korisniji...a možda i budem, videćemo...

Edited by MancMellow
Link to comment
to vise ne postoji. sistem kontrole danas je osetno opasniji nego u milosevicevo vreme. on je bio ozbiljan amater u poredjenju sa ovim sto danas imamo. nacin na koji su nekadasnje perjanice "normalnog" novinarstva disciplinovane je zastrasujuci.
Zaista jeste zastrasujuce.Nekad kad krenem u glavi da redjam stvari debelo se izbedacim...No to je van naslova na ovom topic-u :isuse:
Link to comment

U čemu je prednost pojedinačnog otvaranja svakih vrata u odnosu na to kada šofer otvori sva vrata odjednom ? Pre neki dan sam se prvi put vozio novim tramvajem i nervira me ta sporost otvaranja vrata na stanicama.

Link to comment

Hehe, pa Windows na poslu, Outlook gotivim, sa Ofisom se ne snalazim od kad su sklonili normalne menije, ali sam sam krivac za nebrojene fičere iskovane u slobodnom softveru :D Inače, nemam pojma, baš čudno rešenje za ta vrata. Valjda Španci mogu da flešuju šta treba. Ali sumnjam da će neko da se cima. Za naš prevoz je prioritet da mogu ljudi da se uguraju unutra.

Link to comment
U čemu je prednost pojedinačnog otvaranja svakih vrata u odnosu na to kada šofer otvori sva vrata odjednom ? Pre neki dan sam se prvi put vozio novim tramvajem i nervira me ta sporost otvaranja vrata na stanicama.
Cekaj to je ona fora da treba da pritisnes dugme kao kod zelene podmornice?Pa to je za zemlje gde ima par putnika po stanici..
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...