Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

26 minutes ago, slepa živana said:

stajala sam danas iza dva belija dok sam čekala na semaforu. uglavnom jakne su im pretežno plave a na njima su odštampane sve one reči što se šapić budalasao kad ih je najavljivao na kzš, prijatelj, pomoćnik, ovaj onaj... štrokenzi su, imaju neke htz patike i grbu.

chekaj one dizelashke trendze shto ih obukao vesic, to vishe ne vazi, ovaj im shio nove? :blink:

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, slepa živana said:

stajala sam danas iza dva belija dok sam čekala na semaforu. uglavnom jakne su im pretežno plave a na njima su odštampane sve one reči što se šapić budalasao kad ih je najavljivao na kzš, prijatelj, pomoćnik, ovaj onaj... štrokenzi su, imaju neke htz patike i grbu.

kako neko slep vidi bolje od nas regularnih.

hvala zivka.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, mraki said:

 

Quote

Srpski partner Kentkarta Terzić za BIRN kaže da mu nije jasno kako su novinari došli do snimka sa sastanka, ali potvrđuje da je ono što se čuje na snimku autentično

https://n1info.rs/vesti/birn-objavio-snimke-sapicev-sef-kabineta-nudio-namestanje-tendera-kentkartu/

:rolleyes:

 

Sad još samo fali da Šapić demonstrativno pred kamerama počne da razvaljuje validatore. Uhvatih sinoć reprizu Euronews gostovanja kod Marije (na šta joj napraviše frizuru, kuku, a i bolje joj stoji sa naočarima), Šapić kaže da će sve biti OK, i da maks mogu da nam uzmu 1M evra odštete, što se isplati s obzirom na to koliko je štetan taj ugovor, neko je potpisao taj ugovor, neko je potpisao taj ugovor, neko je potpisao taj ugovor...

  • +1 2
Link to comment
42 minutes ago, mraki said:

Baš su lepo namestili ovo dr Šapiću.  :zalosna:
 

 

 

 

Nema šta ni da slušam, to je sve jasno, neovlašćeno snimanje javnog službenika u vršenju zadatka, dobro i ako ne odrobijaju nešto. :fantom:

Link to comment
11 hours ago, gospa buba said:

chekaj one dizelashke trendze shto ih obukao vesic, to vishe ne vazi, ovaj im shio nove? :blink:

moguće da su to te. nisam ih primetila ranije, a prilično su fucnute.

Link to comment
4 hours ago, djordje geprat said:

samo što je taj "zadatak" bio pokušaj navođenja na nezakonite radnje.

 

 

Šta cenimo, ko snima ovo? Ja bih rekao onaj koji jedini mudro ćuti i reč ne progovara.

 

A možda je i neka tajna služba stavila bubicu ispod pepeljare, ništa me ne bi začudilo više.

 

  • +1 1
Link to comment

kako će ti "jadnici" iz komunalne, koji su navikli da ne rade ništa, čak i ono što im je uvaljeno, snimanje pogrešno parkiranih kola, rade u paru vozeći se u nekoj novoj makini, dakle, kako će oni da uđu  među plebs u špicu u krcat bus i da štampaju kazne?????

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...