Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

nije hipster nešto što stvarno postoji kao ideološka ili kultorološka odrednica, nego poprilično toga što se trpa u istu korpu a potpuno je različito

 

meni je interesantno to što je ova odrednica nešto što promoviše savremenost preko anahronosti, npr tehnoška je nešto što se gura u prvi plan

 

izgleda mi marketinški lukavo

 

ne znam da li je hipsterski danas biti '78 panker

Link to comment

slazem se, hipsteri nemaju koren nekakve muzicke odrednice, a svi pokreti su nastali bas iz toga. to je jedina grupacija koja nema svoje "izvorno poreklo."

 

edit: ovo mi se mota po glavi, jer mi se cini kao da se kroz temu provlaci tako nesto. elem, bez obzira na hipstere, stil nikada nece umreti i ako tako samo izgleda, da su ga isti zakopali, svojom pojavom, ubedjen sam da neko ko ima stila, da moze da se nosi sa ovom pojavom, u smislu, da jednako bude zanimljiv, ali da ne iritira.

 

pre ove pojave, imali smo takve ljude i na ulici, koji kada prodju, imaju to nesto zasto se okrecemo. posebni su i prijatni za oko. 

Edited by hoffnung
Link to comment

ja pazario deep purple maju, imam nešto lomo i sličnih kaubojevih protohipst aksesoara, samo još da smislim detalje za finu doradu. svi predlozi su dobrodošli.

 

pitam za druga, naravno

Link to comment

ja pazario deep purple maju, imam nešto lomo i sličnih kaubojevih protohipst aksesoara, samo još da smislim detalje za finu doradu. svi predlozi su dobrodošli.

 

pitam za druga, naravno

 

kauboj nije hipster, nemoj tako  <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...