Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

Mnogo ozbiljno shvatas i temu i 24 sata, to je moja mozda pogresna procena.

 

Meni se u tekstu dopalo ono oko heklanja a Buba bas to pitala pa sam se nadovezao bez zelje da nekog uvredim ili ponizin ili mu obezvredim logiku

 

Pitam, pošto smo tekst koliko juče kačili i komentarisali na topiku, doduše u njegovom originalnom izdanju. 

Link to comment
  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

 Samo se krije,   svi smo mi po malo hipsteri ko u onoj reklami od socijalista -_- .  Ja volim telefone , što starije to bolje  ^_^

 

Imam (vec sam nekoliko puta objavio) staari simensov bakelitni i samo njime se sluzimo za fiksne razgovore, radi kao zmaj, ni jedan moderni nema taj grafitni cisti zvuk. Radio zna se, Nordmende, ovaki otprilike:

 

201111131332294ebfb8dddeeb6.jpg

 

... radi takodje ko zmaj, hvata sve zivo, ima odlican zvuk i najromanticniji je nocni prijatelj :gejstop:

Edited by Caligula
Link to comment

ne bih tako daleko isao.

hitler je ipak bio vodjen nekom ideologijom, kakvom-takvom, a kod hipstera je sve samo forma.

 

Ja ne bih ovde stao.

 

Hitler (Mekejb ga je uveo u pricu, mislim da je poredjenje preterano :fantom: ) je nesto radio, imao ACT. Hipster cak ni to nema, hipster se zadrzava na svojoj pojavi. On sebe gleda sa strane, svakog trenutka, cak i dok spava. Odatle, posto nikada ne zaranja u sebe i svoja govna sustinski, nema potrebu da dela (ACT).

 

On ce da stoji sa strane i klima glavom na neki cool ACT ali sam ACT od njega nikada nece poteci. On konzumira, ne proizvodi. On preispituje svet oko sebe, on ne preispituje sebe. On zna da je sa njim sve u savrsenom redu  :fantom:

Edited by Caligula
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...