Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

Aj tebi cu objasnim...

 

dvolitarske flase u Americi trose samo alkosi beskucnici jer su lakse za hendlovanje nego 6 pack. Plus se u dvolitarske pakuje samo najgore od najgoreg piva upravo zato sto ih kupuje hardcore ekipa 

 

Tako sam i mislio :) znam za to nego mi simpaticno da neko od brlje pravi koncept zurku, u moje vreme samo se brlja i pila.

Link to comment
  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

dvolitarske flase u Americi trose samo alkosi beskucnici jer su lakse za hendlovanje nego 6 pack. Plus se u dvolitarske pakuje samo najgore od najgoreg piva upravo zato sto ih kupuje hardcore ekipa 

i u srbiji, no, ja ne marim za etiketiranje - popih za svog vakta, 17 cistjerni dvolitarki, i još ću

 

da li je to kvalitetno pivo? svakako da nije, al nisam ni ja kvalitetan čovek ;)

Link to comment

Ma jeste, u tvoj vreme bile dvolitarke piva... Nije bila ni izmišljena pet ambalaža. :fantom:

 

 

Ne, ali da ih je bilo kupovali bi ih.  Ovako smo morali da kupujemo povratne glinene vrceve sa pivom i placamo ih bronzanim novcicima.

 

 

:D

Link to comment

Jedno pravo lepo hipster devojče sam danas spazila. Hajd retro bicikl i  neke  kao pidžamica pantalone ali na  plus 30  je na golo telo imala obučen štrikani  vuneni prsluk , potpuno iste vrste  kao što moja keva u dokonom vremenu sad plete od 3 puta preparanih  džempera , slažući boje i motive kako joj  koje klupko dodje pod ruku. Unuke je  snabdela da im ne zebu krsta za narednih nekoliko godina, mene jer više ne rastem verovatno do kraja života . Ako neko zna  gde je pijaca na kojoj se   hipsteri snabdevaju ovim odevnim predmetima da odem i ponudim  moju kolekciju :D

Link to comment

Ako neko zna  gde je pijaca na kojoj se   hipsteri snabdevaju ovim odevnim predmetima da odem i ponudim  moju kolekciju :D

 

Kada se budes provozala u Bentliju za mesec/dva, osmeh ce ti biti jos veci

 

73214d8b8739402abfb08e13566ac2a5.jpg

Link to comment

Kada se budes provozala u Bentliju za mesec/dva, osmeh ce ti biti jos veci

 

73214d8b8739402abfb08e13566ac2a5.jpg

Šta je ovo , nisam u materiji.  Meni bi za osmeh valjao i sasvim mali keš ;)

Link to comment

Ako imaš krš matore fotoaparate i pisaće mašine, nema potrebe da se cimaš do buvljaka da bi bila bogata, dovoljno je da okačiš na forum, jedan vremešni hipster će da ti nagrne :fantom:

Link to comment

Ako imaš krš matore fotoaparate i pisaće mašine, nema potrebe da se cimaš do buvljaka da bi bila bogata, dovoljno je da okačiš na forum, jedan vremešni hipster će da ti nagrne :fantom:

Smena 8 , komada 2 , jedna sigurno i radi :lolol: Al to je za male amatere  a ne za profije ko  što je taj vremešni :) . Pisaće mašine volim i ja I još neki starinski djubar :blush:

Link to comment

taj rad, prica se da je namerno bacio daljinac kroz prozor da bi plazma tv zamenio crnobelim gorenjem :fantom:

 

Al nije nasao gorenje osim u boji, pa je morao u Savamalu da popravi daljinac. Tamo je servis.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...