Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

ja pazario deep purple maju, imam nešto lomo i sličnih kaubojevih protohipst aksesoara, samo još da smislim detalje za finu doradu. svi predlozi su dobrodošli.

 

pitam za druga, naravno

 

ja kad vidim ljude sa ovakvim stajlingom mislim da su upravo stigli tajm mašinom iz osamdesetih i sramota me da im priđem i da ih pitam gde im je telefonska govornica kojom su stigli :mellow:

Link to comment

@singer, da, vidis ti to! cudi me da nisu jos urgirali u vladi ili oko vlade [transparenti] da se podignu govornice, ali one iz 80-ih sa sve kabinom.

Edited by hoffnung
Link to comment

ja pazario deep purple maju, imam nešto lomo i sličnih kaubojevih protohipst aksesoara, samo još da smislim detalje za finu doradu. svi predlozi su dobrodošli.

 

pitam za druga, naravno

 

Nabavi tregere sa koznim kopcanjem na dugmice i panama sesir sa jaaako tankim obodom, pusti bradu da bude na 75 stepeni ugao sa sesirom (mozes je shishat da dobije taj oblik) otvori radionicu rucno pravljene cokolade i voila, imaces svaku devojku koja ti stane pred tezgu.

 

edit, odnosno, tvoj drug ce imati

Edited by Caligula
Link to comment

ja pazario deep purple maju, imam nešto lomo i sličnih kaubojevih protohipst aksesoara, samo još da smislim detalje za finu doradu. svi predlozi su dobrodošli.

 

pitam za druga, naravno

heklica i konac uvek u dzepu, da se nadje ako negde sednes, recimo u prevozu ili u kafani. moz s bakama da razmenjujes mustre. 

Link to comment

heklica i konac uvek u dzepu, da se nadje ako negde sednes, recimo u prevozu ili u kafani. moz s bakama da razmenjujes mustre. 

+ uski dzins prsluk  sa mushemom pishivenom umesto divljih bendova

Link to comment

pEEEEPs blu ribn&fohak

odem u lokalnu kafancugu - bartender свињска брњица шпицаста фризурица пола киле got2b ultra glued crazy hold

can I get a pEEEps?

oh you mean PBR?

yep I mean PBR

Link to comment

heklica i konac uvek u dzepu, da se nadje ako negde sednes, recimo u prevozu ili u kafani. moz s bakama da razmenjujes mustre. 

shta, sad je i eklanje hipsterluk? :o

Link to comment

smirnoff ice:)

ain't nobody be drinkin dat zima shit:)

ma neki hipster friend pokusao da me nalozi na pbr - to je fora sa hipsterlukom - hoce da se napiju ali jeftino

Link to comment

nisam hipster al ne mogu da kažem da nisam jaki™ (ili bljaki u tekstu)

 

 

- Voli umetnost i stalno to ponavlja

- Ima čudan hobi poput heklanja ili dekupaža

- Gleda serije koje su se emitovale pre 10 godina

- Kupuje magazine da bi ih nosao po gradu a samo preleti vesti

- Ima na hiljade pratilaca na Instagramu i malo Tviter pratilaca

- Mašta da postane medijski magnat, top bloger ili motivacioni govornik. On je dokaz da su ljudi preopterećeni karijerom odlučili da jure nešto apstraktnije. On je evoluirani hipster koji sada koristi svoje znanje u kreativnom timu marketinške kompanije i kupuje tablet korporativnim novcem.

- Čak 43 odsto novca koji zaradi/dobije/izmoli mladi čovek se troši u restoranima i odmah stavlja na Instagram. Ali da citiramo autora teksta.

"Potrebno mi je da mi govore iznova i iznova da imam vredne ideje. Da je moj talenat jedinstven. Da pravim udubljenje čija veličina i dubina nisu poznate, ali barem je to udubljenje oblikovano kao ja. I ja sam jaki"

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...