Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

svi ljudi koje poznajem u životu su hipsteri. nehipstere srećem jedino u maksiju i u autobusima. užasno mi idu na živce, neretko se svađam sa njima na javnim mestima. kapiram da nisam razumna, ali kad vidim nehipstera, dođe mi da mu odgrizem vratnu žilu.

Link to comment

Ako imaš krš matore fotoaparate i pisaće mašine, nema potrebe da se cimaš do buvljaka da bi bila bogata, dovoljno je da okačiš na forum, jedan vremešni hipster će da ti nagrne :fantom:

 

Nije to dovoljno, stvar mora da ima pricu. Skoro sam iskesirao dve iljade evra Miletu Princu sa zemunskog buvljaka za drveni sporet pravljen od kobilice Santa Marije, ima i neke delova se NJinje i Pinte, kako tvrdi Printz.

 

 

 

taj rad, prica se da je namerno bacio daljinac kroz prozor da bi plazma tv zamenio crnobelim gorenjem :fantom:

 

 

Ovo jednostavno nije tacno.

Link to comment

pa ne moze samo retro, mora jos koji parametar da se slozi. ja sam odrastao u kuci u kojoj se nista ne baca dok se ne pokvari, odnosno crkne. keva mi je najgori hipster. radio na prozoru u kujni stoji na istom mestu od 72ge i radi dan danas. zena cim otvori oci, prvo proseta do prozora da upali radio pa onda ide u kupatilo i dalje, da joj nesto svira dok se umiva, kuva kafu itd. kad bih joj rekao da je hipster verovatno bi me grdila sto joj slutim vestacki kuk. 

 

edit - nepismen

Edited by adam
Link to comment

Samo 1 pitanje: sta zelis da istanes ovime o ozbilj im novinama? Tekst ne valja jer je u 24 sata?

 

Ili zbog neceg drugog?

 

Kauboju brate? Sori što te smaram.

Link to comment

ja sinoc slusao ovo kod poznanika

 

post-579-0-33624200-1369385212.jpg

 

a covek nije hipster, ozbiljan, radi u telekomu odrzava bazne stanice

 Samo se krije,   svi smo mi po malo hipsteri ko u onoj reklami od socijalista -_- .  Ja volim telefone , što starije to bolje  ^_^  U busu preko dana da me Živana sretne i vratnu žilu mi odgrize jer se obučem ko državna službenica  grdno bi se ogrešila. Jer  sam uveče u onim kevinim pletenim gunjevima,  ponekad i leti i nosim uvek pletene šlape umesto kučnih papuča :wub:

Link to comment

 Samo se krije,   svi smo mi po malo hipsteri ko u onoj reklami od socijalista -_- .  Ja volim telefone , što starije to bolje  ^_^  U busu preko dana da me Živana sretne i vratnu žilu mi odgrize jer se obučem ko državna službenica  grdno bi se ogrešila. Jer  sam uveče u onim kevinim pletenim gunjevima,  ponekad i leti i nosim uvek pletene šlape umesto kučnih papuča :wub:

ne treba da brineš :D imam gotovo nepogrešiv radar. i ja sama državna službenica radim sa još dvadesetak istih takvih, i svi su hipsteri. u porodici i široj familiji su mi svi hipsteri. jednostavno organizovala sam život tako da što manje gledam nehipstere, jer mogu i imam taj dar da ih poznam. jedino za mekkejba nisam sigurna. to me žulja.

Link to comment

kud pomenu telefon! moja keva ima jos uvek onaj sto se vrte brojevi i zaglavljuju prsti. ali nije zeleni kao kod vecine nego neki oker, strokavi, najruzniji na planeti. to kad vidis u izlogu imas zelju da ga izribas, takva neka boja. i ovaj radio sto sam pominjao nije naocit. nije od ovih velikim dugmicima sto klize niz dlan dok se motaju nego opet neki najruzniji moguci. sivi s cetvrtastim dugmicima sto se pritiskaju odozgo (dva tri su zaglavljena vec decenijama) i antenom na izvlacenje. kao tranzistor, samo gabaritniji. ima tu jos raznog stilski promasenog krsa koji bez obzira na starost ne zraci kuloscu.

 

sve u svemu, moja majka i nije pravi hipster, vise neka socko verzija, farmerke marke pionir. 

Link to comment

Kauboju brate? Sori što te smaram.

 

Mnogo ozbiljno shvatas i temu i 24 sata, to je moja mozda pogresna procena.

 

Meni se u tekstu dopalo ono oko heklanja a Buba bas to pitala pa sam se nadovezao bez zelje da nekog uvredim ili ponizin ili mu obezvredim logiku

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...