Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

wrong.

 

bas to je hipsteraj.

 

a ti namerno naduvavas stvar i svodis je na neke povrsne ekstreme.

 

wrong.

 

To onda znaci da sam ja hipster zato sto treperim jer sam kupio dobar ruski foto aparat. Sto je naravno besmislica.

 

A jos veca besmislica bila bi tvrdnja da sam se poveo za trendom kojem su hipsteri utabali put. Od kad znam za sebe volim vintidz i analogne stvari, mehanizmi me opcinjavaju.

Edited by Caligula
Link to comment
  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

Majko mila cim im se ekonomija malo digne odmah generisu neke gordon geko gadosti.

 

ali ima tu istine, hipsterska kultura ima startap primjesu, bilo da hipsteri ulaze u posao ili cijene tudj takav posao*

korak dalje, mi se isto dosta oslanjamo na ekonomski hipsteraj ali ne u oblasti sitne potrosne robe i mode, nego recimo putovanja. i super nam je. da ne kazem da smo u tom smislu hipsteri decenijama sa ljetovanjima po iznajmljenim sobama na jadranu :D

mislim hipsteri su neminovni u demokratizaciji i usitnjavanju ekonomije kojoj je doprineo internet na stranu sto brade, tregeri i babin dzemper nisu (mora u sistemu da postoji i neka nasumicna komponenta, jebiga)

 

*sto je upravo ono gdje su i kako tehnoloski gurani, internetom, buduci da je internet generator usitnjavanja i demokratizacije poslovanja

Edited by morgana
Link to comment

wrong.

 

To onda znaci da sam ja hipster zato sto treperim jer sam kupio dobar ruski foto aparat. Sto je naravno besmislica.

 

Da li nam konacno sledi 1 samospoznaja?

Link to comment

Čitam vas, i kako sam otprilike generacija sa vama (par godina gore-dole) zaključujem da se lagano pretvarate/mo 

u svoje roditelje. (Ili bolje tetke, roditelji uvek za dete koje ne odgovara zamišljenom kalupu nađu opravdanje,

tetke ne.)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...