Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

bio je damon hill, 97-8 u bgd kao zepterov gost tad je dama od stila snežana dakić radila intervju sa njim

 

 

al to nije ni prineti ovome, ma kakav intervju bio

  • +1 1
Link to comment
  • 6 months later...

Simo Spasić i pretnje...

 

No, nije mi jasno samo, kako su mu OB, Kesić i II uništili život?

 

Daško je za "Okretaćemo Bizona na ražnju" bio provođen, samo da podsetim... :fantom:

 

 

 

 

 

Link to comment

Prosle godine sam regulisao neke papire u cuvenoj Ljermontovljevoj u Bg..Simo bio ispred mene, molio-kumio-Boga prizivao da mu nesto srede. Iznenadio sam se jer sam ocekivao da bar toliko mogu da mu srede i poguraju van institucija i bez dolazenja. 

 

Simo je enciklopedijski primer korisnog idiota, stvora koji hoda na dve noge, ide i laje unaokolo bez da dobije ista zauzvrat. Budala koju treba sutirati i izguravati gde god da se pojavi..a i desavalo se to. Nece se zakon obracunavati sa njim.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ja njega dozivljavam kao najgoru smešu pravog psihičkog bolesnika i iskreno zlog čoveka. 

 

Da, deluje da je tako, mada čak mislim da je i ovo drugo jače od prvog.

 

  • +1 1
Link to comment

Tačno tako.
A ove što ga koriste tek treba opandrčiti.
On je bre bio u sedištu SNS-a na izbornu noć!
Ej bre država u kojoj se ministri i predsednik raduju i grle sa takvim primerkom...



....shiit has hit the fan.

  • +1 4
Link to comment
15 minutes ago, gospa buba said:

a ne zavrshe mu shalter? :blink: :isuse:

sent from my not bubamoto
 

Pa ne, неће нико да има посла са таквим ликом. 

Link to comment

Teško je izdržati da mu ne otvoriš lobanju, a posle ti bude krivo zašto si to sebi dozvolio.

 

Mislim da SNS navlači nekog da se zajebe i da ga odvali, ali su ljudi još uvek u kontroli. Mogu da zamislim šta bi Ivanović mogao da mu uradi, ali Ivan očigledno nije glup.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:


Ej bre država u kojoj se ministri i predsednik raduju i grle sa takvim primerkom...

U vreme dok smo Primerak i ja radili u istoj zgradi, jednog dana je Predsednik Primerku došao u posetu u tu niegovu… organizaciju.

Pomelo me obezbedjenje - tako znam.

Link to comment

ali shta ce mu on? osim shto ga podmrce u konflikte, chovek koji u rukama drzi i vidljivi i nevidljivi drzavni aparat, i to kompletan, sa svim mogucim delovima i funkcijama :isuse:

sent from my not bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...