Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Danas sam na nekom radiju čuo poznatu rečenicu: "Na crnogorskom primorju trenutno boravi deset posto turista više nego prošle godine u isto vrijeme".laugh.gif Gde su ti turisti?Ovo slušam od 1991-ve.

Link to comment

to moze da znaci i da je prosle godine u ovo doba padala kisa.a inace su te statistike smece. a cak i da nisu, rast od par % godisnje moze da znaci i da je par dodatnih smjestajnih objekata legalizovano.

Edited by morgana
Link to comment

blago tebi nalijepi izvjestaj sa slikama kad se vratis :)edit, ili si bila u proslu nedjelju?(okrenuta sam buducnosti, to je pohvalno -_- )

Edited by morgana
Link to comment
blago tebi nalijepi izvjestaj sa slikama kad se vratis :)edit, ili si bila u proslu nedjelju?(okrenuta sam buducnosti, to je pohvalno -_- )
hoću ;) ne, nisam bila prošle i ne stižem svake nedelje jer ne budem uvek tu, kad jesam, obično podjem...pravili su pauzu preko leta inace ;) btw, pođi nekad i ti ako se možeš organizovati, ima dosta sveta i lepih prizora svidelo bi ti se -_- Edited by Elmer
Link to comment

p1050654.jpg

Pacovi u Novom su definitivno pitomi, ovo je drugi kog sam slikao ove godine. Čemu služi onoliko mačaka?edit: evo spojler.

Edited by Anonymous
Link to comment
Pacovi u Novom su definitivno pitomi, ovo je drugi kog sam slikao ove godine. Čemu služi onoliko mačaka?
molim te, ako već mora slika, u spoiler s njim.sad kad nisam umrla...edit: hvala Edited by stormy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...