Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

I ja idem sutra u CG, iako sam min.15x svečano izjavila "Nikad više".

(A sad kad vidim prognozu, izjavljujem i pre polaska :dry:)

Jel traže potvrdu o vakcinaciji? Jel mora onaj elektronski sertifikat sa e-uprave ili može onaj papir što se dobijao na drugoj dozi?

Jel nije preterano hladno? Jel da da nije, jel da?

Link to comment
On 1.9.2021. at 14:26, Tihajeza said:

I ja idem sutra u CG, iako sam min.15x svečano izjavila "Nikad više".

(A sad kad vidim prognozu, izjavljujem i pre polaska :dry:)

Jel traže potvrdu o vakcinaciji? Jel mora onaj elektronski sertifikat sa e-uprave ili može onaj papir što se dobijao na drugoj dozi?

Jel nije preterano hladno? Jel da da nije, jel da?

 

Nista osim pasosa i lk, al prijavi se u turist biro, plati boravisnu vec su poceli da pitaju na granici 

Link to comment
56 minutes ago, mustang said:

 

Nista osim pasosa i lk, al prijavi se u turist biro, plati boravisnu vec su poceli da pitaju na granici 

 

U povratku?

Vraćam se najverovatnije vozom, granica je u neka 2:00 posle ponoći. 

Link to comment

nikad mi nisu trazili boravisnu da pokazem, ali ajde, nije nemoguce, ali u vozu u 2h nocu? ne mogu da zamislim, poslednji put sam stavio LK na grudi i spavao, policajac me nije ni budio, uzeo LK, pogledao i vratio mi na grudi

Link to comment

Hvala puno obojici, bukmarkovala sam pa ćemo da vidimo. Inače sam u Bečićima (sticajem okolnosti završila u Splendidu), pa je ideja bila da prošetamo do Starog grada i negde večeramo.

za ovaj Vidikovac mi se čini da je automobil bolje rešenje od nogu… možda neko drugo veče.

Nisam letovala u Budvi od 1995. Mislim da sam u Bečićima bila na nekih 4-5 dana tamo negde 2007-8. Malo je reći da sam u šoku od sve ove gradnje….

Link to comment
7 hours ago, lord_s said:

Nije bas u starom gradu, ali u Jadranu smo pre 2 dana bas super klopali 
https://goo.gl/maps/M7FD49962RBMtGZ97

Overili Jadran večeras, i mogu samo da potvrdim tvoju preporuku. Puno ko oko, klopa baš dobra, i morska i nemorska. 

Ako ću da teram mak na konac - ne volim što ne služe tursku kafu. Takodje nikome, ali nikome ne preporučujem da naruči palačinke sa džemom tamo. What could go wrong you may ask - gumflex testo i prekiseo džem od šljiva. Ostavila u tanjiru…

 

Prošla sam duž praktično cele Budve - šetalištem u dolasku iz Bečića i onom nekom gornjom džadom u povratku.

Prilično sam sigurna da se do kraja života neću vratiti ovde. Mešaju mi se osećanja gađenja, šoka i tuge. Kao kroz maglu se sećam da mi je i 1995. Budva bila džibi (ja volim HN pre svega i Boku odma posle) ali ovo sad ko da nije Crna Gora nego… bukvalno  ne znam šta je ovo. Filipini mi padaju na pamet.


edit. @banecare1 ima toliko avetinjskih poludovršenih džinova od zgrada… bojim se da stopiranje izgradnje neće spasiti ništa. ovde bi pomoglo masovno rušenje, temeljna obnova infrastrukture ( ulice staze i sve na zemlji, parkovi, itd)

 

edit edita. Da ne bude da mi ie sve negativno, ima jedan presladak dvospratni hotelić, malo pre Jadrana u odnosu na Bečiće. Ne znam kako se zove, ako nadjem napisaću…

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...