Jump to content
IGNORED

Kod babe Čohano


dig_chohano

Recommended Posts

spremao buđavu ribu i aj da je napravim s povrćem. izdinstam luk, praziluk, paprika, šargarepa, slanina, dodam paradajz, vino, malo meda, ljute, sve super al preteram sa ruzmarinom u ribi :isuse: sve mi sad miriše na ruzmarin, grlić pivske flaše, cigarete, čista majica... jedem narezak i osećam ruzmarin :frust:

Link to comment
  • 5 weeks later...

mislim da ovde pripada.bila sinoć na večeri kod novopečenih domaćina i domaćice. iznose sve ponude i izvinjavaju se što nema ruske salate. kažu napravili oni još za novu godinu onoliko, da se ne muče da ne seckaju opet za sedam dana. i zledili. kad su izvadili iz zamrzivača nestao majonez, povrće se, na njihovo zaprepašćenje, našlo u nekoj sluzavoj vodi. ozbiljno nam ljudi pripovedaju. laugh.gifisuse.gifdakle- ne ledite rusku salatu! biggrin.gif

Link to comment
nekako mi je sve to previse: chizkejk+poh+secer u prahu+slag+preliv+++ :isuse:
zašto bi iko na bilo koji način dirao dobar čizkejk, osim da ga moooožda prelije šlagom i pojede, nije mi jasno.
nadam se da se neću usrati u Domu omladine.
:lol:
mislim da ovde pripada.bila sinoć na večeri kod novopečenih domaćina i domaćice. iznose sve ponude i izvinjavaju se što nema ruske salate.
ali izvinjavaju se... :lol:In other news, keva juče napravila odličnu proju koristeći samo kukuruzno brašno + sir + kiselu vodu.Danas je odlučila da popravi recept, pa je dodala integralno brašno. Rezultat je da je proja pečena sat i 40 minuta, da je i dalje živa*, i da je pokušavam da je spasim kako znam i umem. *Osim gornje kore, koja je prepečena.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...