Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

Uh, Aleksandrov je kao bio slušljiv jedno pola sata i onda je krenuo sa brte lova jbg brte i tako jedno desetak puta na svako pitanje posle čega stvarno nisam imao živaca za dalje.

Galeb, koliko god bio iritantan, ima dobre sagovornike i ima talenat da im pronađe žicu. Radovanović je recimo bio zanimljiv u poslednje vrijeme, imam poriv da odslušam i ovo poslednje.

Link to comment

Da mi je samo znati kako je hacker upao u ovo društvo :D 

 

ili hacker i ima neka značenja koja ja ne znam

Edited by Lezilebovich
Link to comment

gostovao je kod rogana i načeo sam samo malo tog razgovora dok nisam krenuo da puštam random intervjue. 

šta znam, meni je dragocen uvid u taj sloj američkog društva. 

a ako živiš u la dovoljno je da odeš na skid row ako dobro razumem i tu su svi oni. 

lik je zaradio pare u advertajzingu kao fotograf/videograf. nije programer ako se na to komentar odnosi. 

Link to comment
37 minutes ago, nisam ja said:

gostovao je kod rogana i načeo sam samo malo tog razgovora dok nisam krenuo da puštam random intervjue. 

šta znam, meni je dragocen uvid u taj sloj američkog društva. 

a ako živiš u la dovoljno je da odeš na skid row ako dobro razumem i tu su svi oni. 

lik je zaradio pare u advertajzingu kao fotograf/videograf. nije programer ako se na to komentar odnosi. 

ma ne to, nego ide pimp, addict, pimp, addict, sex offender, incest, pimp , prostitute i onda 

image.png.e1c47aeabc758e1e9ed6ce9273cf874f.png

 

ali kažem ponavljam, možda ja ne znam šta hacker znači :D 

Edited by Lezilebovich
  • +1 1
Link to comment

Ja sam saznao za taj podcast preko Gummo. Navodno ima 7 B u bitcoinu. Bila je prica je on lik koji donira neke sulude suem novca raznim open source porjektima.

 

Ovi ostali gosti su mi bili bas onako sok tada i nisam hteo da slusam njihove tragicen sudbine.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

u odbranu aleksandrova

ko ne zna/zaboravio je, momak je bio bas vrhunski talenat, ocekivalo se da bude neki nas novicki

onda su ga povrede bukvalno upropastile

ako je zaista istina da su lekari doprineli tome i da su mu jos dodatno sjebali zdravlje, nije cudno sto je otisao u smeru u komje otisao

 

a za ducija mi je neverovatno da neko moze reci da je psihopata

ima neke radikalne i po mom ubedjenju potpuno pogresne stavove

ali sadruge strane u mnogo cemu je u pravu i prica o stvarima o kojima retko ko govori

  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...