Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Btw, Massa se sklonio "samo" jednom. Bas me interesuje sta bi uradili u Red Bullu danas da je Vettel vodio ispred Webbera a Alonso bio na trecem mestu. Nesto ne verujem da bi tako ostalo do kraja.
Da, Masa se sklonio samo jednom (ako ne računamo ovu praksu Ferarija koja datira još od vremena dvojca Šumaher-Irvajn kad je Irvajnu u ugovoru pisalo da mora da se sklanja Mihaelu), i da Alonzo nije završio nekonvencionalno daleko od prvog mesta, bilo bi sasvim dovoljno.A ako se već povlači paralela sa Red Bulom, nimalo nije odgovarajuća usporedba "da su danas Vetel i Veber bili P1 ili P2... "Da se Masa sklonio Alonzu u poslednjih par krugova poslednje trke, ne verujem da bi iko ovde pisnuo, ja svakako ne bih. Šampionat gotov, Masa (Vetel) nema šanse, Alonzo (Veber) bi bio šampion, hvala bogu da će da ga propusti. Ferari je uradio nešto mnogo gore, gotovo sredinom sezone je rekao Masi da odjebe i da se skloni Alonzu, tada a i verovatno bi i u narednim trkama, kada su uveliko i jedan i drugi imali šanse za titulu. Sa druge strane, Red Bul nije ni u prošloj, ni u predprošloj trci ni na koji način favorizovao Vebera kada je ovaj bio ohohoj ispred Vetela u generalnom plasmanu. World of difference.
Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

red bull su celu sezonu tehnicki favorizovali vettela i na kraju se isplatilo. mislim da bi mozda bilo manje dramaticno na kraju da nisu sikanirali vebera, ali mozda i ne. od smusene sezone dosli do savrsene.

Link to comment

Weltmeister Vettel! Bravo, momče!Ne znam za vas, ali ja ovako laički tokom čitave sezone uživ'o i u slušanju i u čitanju Aleksandra Babića...Btw, je l' to ovom trkom istekao trogodišnji ugovor sa Foksom glede prava prenosa?

Link to comment

Izgleda tako. Na kraju je ovaj smarac Miljan rekao da se nada da cemo i u narednom periodu gledati na nekoj nacionalnoj televiziji F1 ali da se tipa nista ne zna. Bojim se da Arena ne uzme, posto se kolje sa SK za svaki metar sportskog neba. Mada, onda valjda nece gasiti Hrvate majku mu... :unsure:

Link to comment

Evo dela intervjua sa Petrovim.

Q. Did you speak to Fernando after the race?VP: No. I think he was angry. So I think there is no reason to talk to him right now.Q. But he made a gesture towards you on the slowing down lap?VP: Yes, but I would be in the same condition if it happened to me. If I was in his situation I would also be angry but he should be angry with himself or with his team because they did maybe the wrong strategy or something.
Hehehehe.Inače, izgleda da su neki italijanski političari/ministri odlepili. Čime se oni bave..
Luca di Montezemolo has reponded to criticism from Italian government ministers, after the team came under fire following the manner in which it lost the world championship in Abu Dhabi. Roberto Calderoli of Italy's Northern League party called for di Montezemolo's resignation after what he called a "demented strategy" to pit Fernando Alonso earlier than planned during Sunday's race.
Edited by Buck Naked
Link to comment
Izgleda tako. Na kraju je ovaj smarac Miljan rekao da se nada da cemo i u narednom periodu gledati na nekoj nacionalnoj televiziji F1 ali da se tipa nista ne zna. Bojim se da Arena ne uzme, posto se kolje sa SK za svaki metar sportskog neba. Mada, onda valjda nece gasiti Hrvate majku mu... :unsure:
Hrvati takodje ne prenose od sledece godine najverovatnije.
Link to comment
kada su uveliko i jedan i drugi imali šanse za titulu. Sa druge strane, Red Bul nije ni u prošloj, ni u predprošloj trci ni na koji način favorizovao Vebera kada je ovaj bio ohohoj ispred Vetela u generalnom plasmanu. World of difference.
Masa imao sansu za titulu sa 78 bodova zaostatka za Hamiltonom pred Nemacku? Pobogu.A Red Bul jednostavno nije zeleo da Veber osvoji, vec Fetel, nadali su se tome do poslednjeg trenutka i usralo ih je na kraju zbog odluke idiota sa Ferarijevog pit vola.
Link to comment
...Mladi Nemac je u Hepenhajmu otkrio i da mu jedan od rivala u borbi za titulu Fernando Alonso nije čestitao na tome što je postao šampion. Alonso je pred poslednju trku sezone bio glavni favorit za titulu, ali je kroz cilj na stazi “Jas Marina” prošao kroz cilj kao sedmi, ispred drugog vozača Red Bula Marka Vebera, koji mu je do Abu Dabija bio najveći konkurent.
sta reci
Link to comment

Ako ti pratis F1 preko domacih medija onda je tvoja neinformisanost razumljiva. U suprotnom bi znao da je covek koga drzis na svom avataru odmah posle trke za BBC izjavio da je Alonso bio jedan od prvih koji je dosao u garazu Red Bula i cestitao im na tituli.

Link to comment
Ako ti pratis F1 preko domacih medija onda je tvoja neinformisanost razumljiva. U suprotnom bi znao da je covek koga drzis na svom avataru odmah posle trke za BBC izjavio da je Alonso bio jedan od prvih koji je dosao u garazu Red Bula i cestitao im na tituli.
http://totalf1.com/full_story/view/360144/Vettel_Alonso_has_yet_to_congratulate_me/http://www.setanta.com/ie/Articles/2010/11/22/Vettel-waiting-on-Alonso-congrats/gnid-81599/http://www.gpupdate.net/en/f1-news/248344/he-still-hasn-t-congratulated-me-vettel-on-alonso/... ;)edit: Ili da te ipak isprozivam sto se pravis pametan? Edited by ducca
Link to comment

Isprozivaj me slobodno, ti si pametniji. Da li ti cestitanje Fetelu u izjavi za medije i cestitanje Red Bulu odlaskom u njihovu garazu nije dovoljno, ili mora da mu cestita bas licno, samo onda ne bi bilo "sta reci"?

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...