Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lista TV stanica koje su uplatile uživo prenos Formule 1 za sezonu 2011:RTV SlovenijaSky Sport-AustrijaTV Nova - češka RepublikaTV3 - EstonijaMTV3 MAX - FinskaSPORT1 - NjemačkaRTL - NjemačkaSky Sport - NjemačkaConn-x TV - GrčkaViasat Sport Baltic - LetonijaViasat Sport Baltic - LitvanijaPolsat Sport Extra - PoljskaSport TV - PortugalDIGI Sport - RumunijaSport 1 - RusijalaSexta - ŠpanijaViasat Motor - ŠvedskaTRT 3 - TurskaBBC One - Velika BritanijaBBC Red Button - Velika BritanijaBBC iPlayer - Velika Britanija
Valjda je RTL na SBB D3. Mislim da i Raidue prenosi. Da li su skremblovani nemam pojma.
Link to comment
da, i meklareni jedini spustili ispod 1.26 :) ne znam sta to znaci, ali izgleda da im novi delovi rade poso. nadam se.
Čuo sam da je Meklaren na treninzima mnogo više forsirao pokretno zadnje krilo, što je u trci zabranjeno osim pri preticanju. Ne treba uzimati ove rezultate baš potpuno.
Link to comment

Bome, izgleda da je Meklaren zaista izveo nemoguće. Ili to ili su i Veber i Ferari zakazali u isto vreme.Definitivno se budim sutra.

Link to comment
Jos nema nikakvog linka? Gde su mogle kvalifikacije da se gledaju?Da se pripremim za ujutru da onako sanjiv ne bauljam po netu :)
I ja se mucim s potragom za live streamingom. (totalni hate za domace televizije koje nisu otkupile pravo prijenosa ove godine :rant: )Dosad sam pronasla ATDHENET ali je prijenos na njemackom. Sad trazim nesto na engleskom. Ako netko zna jos neki link? Edited by Zoe
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...