Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

U jbt, al cete biti sjebani sutra kad Alonso uzme titulu. :unsure:

Ozbiljan sam

Sve sem titule Alonsa realno ce biti veliko iznenadjenje tako da vise manje svi Alonso/Ferari mrzitelji ovde ulaze u trku unapred razocarani, ne mozes se sjebati ako si vec sjeban :P Cekamo cudo i svesni smo toga :Hail: Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uh, iako sam skakao od sreće kad je Hamilton tad uzeo titulu, nikako mi nije bilo drago videti ovo. Masa kako-tako, ne mislim ništa posebno o njemu, ali ovo je bilo jednostavno okrutno, videti kako mu ćale prvo skače pun sreće i onda kad im mehaničar priđe i kaže da je ipak Hamilton šampion, kako mu izraz lica splašnjava od radosti do neverice. Svaka čast čiki, ja mislim da bi me četvorostruki infarkt obišao iste sekunde.Inače, i ja od jutros nešto mislim da Alonzo uzima. Al' se ipak nadam.

Link to comment

Ovo je ubedljivo najidiotskija strategija Ferarija u istoriji. Verovatno će se izvući, ali koliko su samo rizikovali bez razloga.Šta se desilo s Veberom, jbt?

Link to comment

Ma nije to razlog što je sa istim gumama sada sporiji od Alonza, kad je Red Bulov bolid realno dosta brži od Ferarijevog. Da je bio priljubljen na Alonzovom dupetu, do sad bi ga dvaput obišao kad je Alonzo plesao van staze.

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...