Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne vise nego sto je bila istopljena posle prethodne trke. volovi uvek dobro voze kvalifikacije. videcemo kako ce se ponasati sutra, ko ce koga napadati. toliko je bila nepredvidiva sezona da je i sutra sve moguce. recimo, volovi izbace jedan drugog, i eto meklarenu sansa. sve zavisi od mentalnog stanja vettela.

Link to comment

Ma, znam, tome se i ja nekako nadam. Al mi strepnja dublja..Baton me iznervirao, cenim da je konstruktorska za Mek i definitivno odletela.

Edited by Buck Naked
Link to comment

Hamilton se nije mogao nadati ičemu nakon ona dva ispadanja.Samo da sutra Črveni Volovi prešišaju Alonza, pa makar to bio u Vetel, a ne Veber.I da, Vilijams opet na polu :wub:

Link to comment

Pa koliko moze srati ovog Alonsa to nije vise zdravo. U mirnoj nikakvoj trci SC pred kraj, taman da se pristignu Red Bullovi i eventalno omoguce kalkulantu da opet pobedi :isuse:

Link to comment

najbolje da ce vettel do titule. rb su potpuni retardi sto su gurali vettela ispred webbera u svakoj odluci i na kraju ce webber opet imati vise poena. poklonjena vozacka titula.

Link to comment

Vetel jeste došapnuo u jednom intervjuu "Slušajte, nisam ja lud. Učiniću sve što mogu da bi vozač mog tima bio šampion". Teško mi zamisliti, ali ko zna. Srmdljiv način da se postane šampion, ali protiv Alonza bi to bila poetska pravda™.

Link to comment

Glupi Alonzo će uzeti titulu (mada sam ga ja voleo kad je vozio za Renault i otimao titule Šumaheru). Šta bi sa Mekovima u poslednjih 4-5 trka? I da, volovi su stvarno sebi najveći neprijatelji, mada i to nije toliko hronicno kako je bilo u situaciji Hamiltona i Alonsa u Meklarenu (od novije istorije).

Link to comment

Vozaci su obezbedili timu konstruktorsku titulu, stvarno ne vidim zasto bi jednom od njih, koji i dalje ima vise nego samo matematicke sanse da osvoji naslov, oduzeli tu sansu i poklonili je nekom drugom. Nek se taj drugi izbori na stazi, skidam kapu u tom slucaju. Vettel je u najboljoj formi, leti po stazi i nista nije gotovo, desavale su se i cudnije stvari od izgubljenog kalkulantskog 3. mesta za Alonsa. A Webber je vec smorio sa kukanjem vec 5 trka da ga Vettel propusti - kako to da izvede, da u kvalifikacijama ili na trci podigne rucnu ne bi li ovaj bio prvi. Decko se bori i izgara do zadnjeg atoma snage i u njemu i u tim vec izvozenim motorima, vratiti se i pobediti posle one katastrofe u Koreji je vredno postovanja. Tesko ce do titule ali sansa i dalje postoji.Iako ne mogu da svarim Webbera, sto rece Marvin kakva bi to bila kosmicka pravda gledati lice glavonje dok gubi titulu na nacin na koji je dosao nadomak iste, po mogucstvu u zadnjoj krivini :wicked:

Link to comment

U Abu Dabiju na startu rb-ulovi i alonso prave nevidjeni karambol i svi odustaju i onda hamiltom osvoji sa poenaom prednosti :D.Ladno cu navijati i za webera samo da alonso ne osvoji, a posto hamilton skoro pa nema nikakve sanse svim srcem cu biti uz fetela.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...