Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko sam video, nije bilo "fuck you" niti mislim da je bio Petrov. Izgledalo je kao da "pita" Kubicu sta mi uradiste, jebote? :)Kako god, u Ferrariju su si sami krivi jer su panicno odreagovali kad je Webber otisao u boks i postavio malo brze vreme. Da su ostali na stazi najverovatnije bi zavrsio 2. Cak bi bolje bilo da su odmah nakon safety car-a otisli u boks, bili bi ispred Rosberga, dakle 4. i Alonso bi bio prvak. Suma sumarum, Vettel je zasluzeno prvak.

Link to comment
Koliko sam video, nije bilo "fuck you" niti mislim da je bio Petrov. Izgledalo je kao da "pita" Kubicu sta mi uradiste, jebote? :)
Bome ja sad video usporeni snimak. Definitivno nije bilo tako prijateljski, ovo se meni itekako čini kao onaj italijanski gest kad mašeš šakom od brade. Razumem i emociju trenutka i razočarenje, ali glupo je mnogo kriviti vozača što mu se nije pomerio. Pogotovo nakon što je Masi naređivano da mu se sklanja sa staze.
Kako god, u Ferrariju su si sami krivi jer su panicno odreagovali kad je Webber otisao u boks i postavio malo brze vreme. Da su ostali na stazi najverovatnije bi zavrsio 2. Cak bi bolje bilo da su odmah nakon safety car-a otisli u boks, bili bi ispred Rosberga, dakle 4. i Alonso bi bio prvak.
Realno. Samo što ne verujem da je bilo panično, već da je to bila čvrsto ugovorena strategija "šta god se desi, preatimo Vebera". Sjebali su i Masu i njega tako. Neko će reći "teoretski dobra strategija", neko će reći "jajarenje". Drago mi je što nije uspelo.
Link to comment
Bome ja sad video usporeni snimak. Definitivno nije bilo tako prijateljski, ovo se meni itekako čini kao onaj italijanski gest kad mašeš šakom od brade. Razumem i emociju trenutka i razočarenje, ali glupo je mnogo kriviti vozača što mu se nije pomerio. Pogotovo nakon što je Masi naređivano da mu se sklanja sa staze.Realno. Samo što ne verujem da je bilo panično, već da je to bila čvrsto ugovorena strategija "šta god se desi, preatimo Vebera". Sjebali su i Masu i njega tako. Neko će reći "teoretski dobra strategija", neko će reći "jajarenje". Drago mi je što nije uspelo.
Pa, koliko znam, Alonso i Kubica su dobri prijatelji i ako je "vodio polemiku" sa Kubicom onda ne verujem da je bilo bas neprijateljski, plus sto mu Kubica uopste nista nije kriv. U slucaju da sam lose video, i da je ono bio Petrov onda je sasvim moguce da nije birao reci. Medjutim, nema sta da mu kenja, jer kao sto si rekao, samo jedan je Massa :)Meni je bas izgledalo kao panika. Jer odmah nakon sto je Webber napustio boks, i Ferrarijevi mehanicari su se postavili na pozicije. Pa su onda videli da uopste nije brzi i da ce ga cak Massa prestici. Pa je onda Webber zagrijao gume i postavio sekund bolje vreme i... panika. Prvo brzo Massa u boks, mozda se vrati ispred njega. I kad to nije proslo jos veca panika jer su pomislili da ce prestici i Alonsa ako ga ne pozovu u roku od odmah. I eto, zadrzali su Webbera iza, nadam se da su sretni.
Link to comment
Pa, koliko znam, Alonso i Kubica su dobri prijatelji i ako je "vodio polemiku" sa Kubicom onda ne verujem da je bilo bas neprijateljski, plus sto mu Kubica uopste nista nije kriv. U slucaju da sam lose video, i da je ono bio Petrov onda je sasvim moguce da nije birao reci. Medjutim, nema sta da mu kenja, jer kao sto si rekao, samo jedan je Massa :)
Definitivno Petrov, Kubica je bio ispred njih po prolasku kroz cilj, sad bio usporeni. Kakav smrad. Jedan od najvećih talenata, vozi za najveći tim sa skoro neograničenim budžetom, pobeđivao tako što mu se Masa sklanjao, i sad mu je Petrov kriv što mu se nije sklanjao sa staze. Umesto da je na nekih -15 krugova pre kraja pokušao da ga pretekne, pa ko živ ko mrtav, makar se i skucao u zid. Fuj.
Link to comment
Definitivno Petrov, Kubica je bio ispred njih po prolasku kroz cilj, sad bio usporeni. Kakav smrad. Jedan od najvećih talenata, vozi za najveći tim sa skoro neograničenim budžetom, pobeđivao tako što mu se Masa sklanjao, i sad mu je Petrov kriv što mu se nije sklanjao sa staze. Umesto da je na nekih -15 krugova pre kraja pokušao da ga pretekne, pa ko živ ko mrtav, makar se i skucao u zid. Fuj.
Da, bio je Petrov. Frustracije, jebiga. Pokusao je jednom pa se skoro lose zavrsilo. Btw, Massa se sklonio "samo" jednom. Bas me interesuje sta bi uradili u Red Bullu danas da je Vettel vodio ispred Webbera a Alonso bio na trecem mestu. Nesto ne verujem da bi tako ostalo do kraja.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...