Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Primenih taktiku medijske izolacije u nedelju, kupovinetm trosatnog BBC coverage-a u HD-u i na tenane uz Edi Jordana i Davida Kultarda, milina. Bojim se da ce mi od sada termin za F1 biti nedelja uvece cool.gif Stream jednostavno ne pruza dovoljno uzbudjenja, samo dodatno nerviranje.A propo trke, sta reci - Vettel jaci nego ikadtm, probio barijeru, smiren, koncentrisan. Mada bojim se da ce ove sezone tehnicke stavke tipa guma ili KERS-a biti bitniji faktor od forme vozaca. Tesko je bilo sta predvideti ali kanda ce Alonso i Hamilton ipak biti jedini takmaci Vettelu. Weber i Massa ostace u drugom planu ziveci u proslim vremenima i zaleci za propustenim prilikama, u teskom su kurcu. Pogotovu Massa, ne bi me iznenadilo da ga najure iz Ferarija tokom sezone, kriminalan je. Button je nepredvidiv mada sumnjam da moze biti bolji od Lewisa. Bice ovo ipak zanimljiva sezona opet, iako mozda deluje da ce da je zatvori Vettel bez po muke...Inace, Horner:

"We haven't had KERS on at all this weekend," said Horner. "We didn't want to tell anybody, but looking at the start ... It didn't look like we needed it."We were a bit nervous about telling everybody before the race. We ran it on Friday and we weren't happy with the reliability, we felt it was a potential risk, so we took it off both cars and didn't race it at all this weekend.""We made a decision with the KERS, he added. "It's quite a complex system, it's an interesting technology, but Adrian [Newey] being Adrian would not compromise the car around the system :Hail: so it has had to fit into his aero shape and that's presented some bigger challenges."
Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šta je bilo ono varničenje ispod Hamiltonovog bolida, (valjda od onog sječenja krivine) gledao sam na jebenom njemačkom RTL, em niht feršten em ubacuju reklame svakih 5 minuta, ne vidjeh kako se to riješi i završi

Link to comment

Izgleda da će Osječka TV prenositi... Na temi o NSu mi niko ne odgovara, pa da pitam i ovde: da li ima šanse da se njihov signal pojavi na mom TVu u Novom Sadu?

Link to comment

Izgleda da smo definitivno poslednja rupa - pored nekoliko hrvatskih stanica, i TV 1 iz BiH (zajedno sa "Mrezom") prenosi F1...

Link to comment
Razlog vise da se provede vikend u Rovinju, recimo... ;)
Ehh, da bar.. :)Ali jos bolja opcija je biti na samoj utrci, na mjestu dogadjaja. Znam da nije bas tipicno zenski, ali to je na mom popisu jedna od (zasad) neispunjenih zelja.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...