Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Probala. <_< Gomila advertisinga i los streaming. Odmah sam deinstalirala. Sad sam NA OVOJ STRANICITreba samo sacekati nekoliko sekundi i to je to.Radi savrseno, BBC1, nema reklama. :D
Za advertajzing se slazem mada za to postoji mali x u gornjem desnom uglu, ali za strim jok, meni je radio savrseno, plus jedini strim koji moze da se gleda u ful skrin modu a da nije kockicast, plus post rejs komentari iz boxa plus inervjui i analize,plus rejs hajlajts i tako, malo advertajzinga koji moze da se iskljuci nije strasno, ali.... svakom svoja zabava cool.gif
Link to comment
Za advertajzing se slazem mada za to postoji mali x u gornjem desnom uglu, ali za strim jok, meni je radio savrseno, plus jedini strim koji moze da se gleda u ful skrin modu a da nije kockicast, plus post rejs komentari iz boxa plus inervjui i analize,plus rejs hajlajts i tako, malo advertajzinga koji moze da se iskljuci nije strasno, ali.... svakom svoja zabava cool.gif
Ne znam, meni su stalno iskakale reklame. Sto se tice ostalog, gledali smo isti program (BBC 1) s tim sto je meni na http://www.vipstand.me/ bila savrsena slika, takodjer u full screenu i nije mi prekidao streaming a i nisam morala nista posebno instalirati. U svakom slucaju, dobro je znati da imamo vise opcija u slucaju da neki od linkova ubuduce zašteka. ;)
Link to comment

znači ne samo da naši nisu otkupili prava na f1, već to nisu uradili ni zapadna braća :o- normalno gledanost je značajno opala u zadnje 2 godine, amogu varati sve ljude sa veštačkim guranjem malih timova do šampionskih titula, pa taj red bull je do pre 5 godina samo slučajno mogao da dođe do postolja i sada trebamo da progutamo da su preko noći postali bolji od ferarija, meklarena, renoa :lol: - to je jedan razlog drugi je da većina ljudi navija za ferari, meklaren a oni koji amogu da podnesu ova dva tima za reno pa ih stoga azanima da gledaju ovaj cirkus

Link to comment
Ja navijam iskljucivo za Minardi i otkad njih nema nije to to.
Tacno, sada neki drugi timovi smetaju vodecima zaostajuci po 4-5 krugova, oh wait, pa sada niko ne zaostaje po 4-5 krugova... :lol:
Link to comment

Dajte koju rec o trci, neke zanimljive detalje i sl. Hvala :)Ja sam od otprilke 90te gledao skoro svaku trku do neke 2005-6-7. Poslednjih godina pogledam po 2-3 u sezoni maximum. A ne znam da objasnim zasto je to tako. Verovatno i picvajzi i muljanja koji su postali svakodnevnica i promena pravila da bise doakalo Ferariju i odlazak Shumahera i pojavljivanje ad hok timova i osvajanja prvenstava od strane istih. Nekad sam znao da nabrojim sve vozace po timovima, poslednjih godina ne znam ni imena svih timova..

Link to comment
Dajte koju rec o trci, neke zanimljive detalje i sl. Hvala :)
Nema se šta za reći. Kako startovali, tako završili.Eventualno Barikelovo izletanje, i Šumaherov kvar, ali to bi bilo sve. Dosadno do zla boga.
Link to comment

Brate, dosadne li trke.Bilo malo uzbudljivo na početku kada je Baton uzaludno pokušavao da obiđe Masu 4-5 krugova (naravno uzaludno, Baton je to), osim toga - zzzz.Iznenađenje ostaje vrlo dobra brzina Meklarena, zaista su napravili čudo u poslednjih nekoliko dana. Ferariji relativno loši. Pošto se sve u sportu (i u životu uostalom) dešava potpuno suprotno od svega što mi govori instinkt, svakako će Ferari da naprave gigantske korake u narednih mesec dana, a Meklaren polako da tavori. Red Bull će jedino da bude bolji i bolji, Adrian Newey je očigledno nastavio gde je stao u dizajnu, a Vetel danas uopšte nije čak ni koristio KERS. Zastrašujuće.Ono što mi ide na živce je što ove Pirelli gume jednostavno čovek ne može da predvidi. Taman najednom Vetelu prestane hvata, Hamilton počne da ga sustiže sa 1.3s/krugu, onda od jednom niotkuda Vetel izlazi iz boksa i dalje 9 sekundi ispred Hamiltona nakon što je ovaj postizao najbrže krugove... a Veberu gume ne prijaju celu trku, a Sauber (na kraju diskvalifikovani, bedak), odvezao sve samo sa jednim pit stopom. Nije loše imati nepoznate faktore u sportu, ali ovo je malo suviše randomno, ne može da se prati.

Link to comment

Oca im ne poljubim pokvarenog! Taman kad je mali Perez onako muški odvezao debitantsku, a kolega mu bio iza leđa, oni ih diskvalifikovaše. Pre trke sve u redu, posle trke nije. How yes no...Šteta za Meksikanca, prava šteta...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...