Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Khm khm, na poznatim mestima za kojote™ bi trebalo da ima kojota™ za trku danas. U 10:00 je start.Tako da, zajebimo ih, gledajmo trku! :P

Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hmm, nisam gledao Australiju tako da je ovo prvi put da gledam kers i drs zajedno na delu (a drs naravno prvi put uopste) i ne dopada mi se ovo. Milsim, sva ta silna prica i kuknjava za preticanjem, a gde je trkanje? Ti juris nekoga i onda dobijes boost u dupe, pa i ja bih tako pretekao koga oces. Alonso, jbg napravio sranje, Kultard rece da je bio preblizu i prosto izgubio kontrolu nad kolima. Na kraju i ne ispade toliko lose, ali su definitivno cetvrta ekipa za sada.

Link to comment

O toj situaciji izmedju Alonsa i Hamiltona ce biti jos razgovora. Zasad je nejasno da li je pogrijesio Alonso ili je Hamilton naglo pustio papucicu gasa u trenutku kad to nije smio.

Link to comment
Dakle, ova idiotska praksa sređivanja kazni posle trke se nastavlja. Ovo sve mi toliko bizarno izgleda u prošle tri godine da ne mogu da verujem da baš nigde ne nalazim članke ljudi kojima valjda isto smeta da se finalni rezultati toliko trka zbog kazni ne znaju do popodneva ili nekoliko dana (nedelja) nakon trke. Pre dve godine je za polovinu trka bilo tako da se finalni zvanični plasman nije znao do neke srede umesto u nedelju popodne, a ponekad i duže od srede ako je dolazilo i do tužbi.Ovo danas je pogotovo velika glupost. Em što nisam video gde je to Hamilton napravio jedno odbramneno menjanje pravca, kamoli dva, ali dobro možda se dogodilo pre kruga na kom je došlo do sudara, em što mi nije jasno koji moj sad kažnjavaju Alonza? Milisekund male nepažnje, najviše je najebao on sam, pa valjda treba uzeti u obzir da nije izbacio Hamiltona sa staze, niti ga nečasno pretekao? Ovo je kao da košarkaški sudija svira faul centru što drži ruku na ramenu suparnika ali ga ne gura dok pokušava da dođe do mesta za skok. Kazna za ovo? Jebote.I na kraju sve sve, ali kazne po 20 sekundi ispadoše tako da je Alonzo ostao na istom mestu, a Hamilton pomeren iza za dva mesta. Debilizam. Kažnjavanje vozača nakon završetka trke i izricanje kazni u nadodavanju sekundi stoji u rukama tela koje je deceniju i više unazad iks puta pokazalo da svojim uplitanjem može da utiče na status svake trke i celokupan šampionat. Do jaja.
Link to comment
Hmm, nisam gledao Australiju tako da je ovo prvi put da gledam kers i drs zajedno na delu (a drs naravno prvi put uopste) i ne dopada mi se ovo. Milsim, sva ta silna prica i kuknjava za preticanjem, a gde je trkanje? Ti juris nekoga i onda dobijes boost u dupe, pa i ja bih tako pretekao koga oces.
Potpis. Meni je ovo skaradjenje trkanja, ne vidim zasto bi neko ko je ispred i ko je do te pozicije dosao trudom i dobrom voznjom tek tako bio ujeban sa tim krilom, DRS kako se vec zove. Apsolutno ne mogu da verujem da takve jeftine fazone koriste da bi bilo vise obilazenja, koja su u tom slucaju nista drugo do vestacka i bljutava. U najmanju ruku bi zarad regularnosti i fer uslova trebali dozvoliti i vozacu ispred da koristi DRS pa ko bolje i pravovremenije iskoristi sistem neka bolje prodje.KERS je isto govno i nadam se da ce ga ukinuti jebo ih KERS angry.gif Samo jos da metuzalem Berni uvede vestacku kisu i da ide sve u pizdu materinu.Jes da je ovo vec druga ili cak treca sezona otkad su uveli ovo ali uzasno me nervira kad pit stop mere od ulaska do izlaska iz boxa (tj pit lejna). Za mene je neprevazidjen stari metod merenja - vreme promene guma i cao. Tu su desetinke znale da odluce i da se posle s tim kalkulise.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...