Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Burgijom svakako.

Strpljivo, kreni od vidljive strane jer oko ti na izlazu burgija odvali više od rupe bolje da bude na "nevidljivoj" strani [emoji12]

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

Link to comment
35 minutes ago, maheem said:

Kako se buše rupe za kablove u radnoj ploči?

a) ubodnom testerom

b) leptir burgijom

c) krunastom burgijom

 

Mislim da su mi plastike za rupe prečnika 6cm

ako je 6cm precnik, onda definitivno pod c

Link to comment

mora c) 

 

b) bi teoretski moglo ali ja jos nisam video toliku leptir burgiju 

 

izlepi obe strane molerskom trakom (ili nekom drugom koja se relativno lako skida, bez da ostavi lepak), da bi smanjio probleme sa odvaljivanjem materijala sto je spomenuo frank

Link to comment
mora c) 
 
b) bi teoretski moglo ali ja jos nisam video toliku leptir burgiju 
 
izlepi obe strane molerskom trakom (ili nekom drugom koja se relativno lako skida, bez da ostavi lepak), da bi smanjio probleme sa odvaljivanjem materijala sto je spomenuo frank
E da to za odvaljivanje... Pomoglo je kad stavim neku "rashod" dasku ispod i onda burgija nastavi u nju. Ne uvek ali u većini slučajeva...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
13 hours ago, Frank Pembleton said:

Kreni od vidljive strane jer oko ti na izlazu burgija odvali više od rupe bolje da bude na "nevidljivoj" strani emoji12.png

Ovo me podseti kad nam je degen iz Oriona svojevremeno bušio rupu iz hodnika (beli zid) u spavaću sobu (braon zid) i naravno odvalio komadinu. 

Muž zatečen skroz a ovaj mu kaže "ma šta ima veze, stavi neku saksiju tu, neće da se vidi". Ja bila na poslu, umalo da se teleprontujem da davim kad mi je javljeno. 

Link to comment

Krunasta burgija/testera je odradila posao savrseno. Sekao sa obe strane, radna ploča prošla bez oštećenja. Ujedno sam joj i promenio položaj nogara, bio sam glup pri prvoj montaži :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...