Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

12 hours ago, Skyhighatrist said:

Brao :heart:

 

Meni ćerka (napunila 18) kaže nekidan, "ej, pregorela mi  sijalica u sobi".

- Dobro, i ?

- Pa kako da namestim, ne znam...

Ne budem lenj, donesem joj najstabilniju stolicu u kući i novu sijalicu, namestim joj pod luster i kažem "evo, ovo je sve što ti treba, ćao."

 

Danas treći dan obilazi stolicu ispod lustera na sred sobe da bi upalila lampu. :happy: Odvažiće se možda do kraja nedelje.

 

 

:D:D:D

Link to comment
12 hours ago, Skyhighatrist said:

Brao :heart:

 

Meni ćerka (napunila 18) kaže nekidan, "ej, pregorela mi  sijalica u sobi".

- Dobro, i ?

- Pa kako da namestim, ne znam...

Ne budem lenj, donesem joj najstabilniju stolicu u kući i novu sijalicu, namestim joj pod luster i kažem "evo, ovo je sve što ti treba, ćao."

 

Danas treći dan obilazi stolicu ispod lustera na sred sobe da bi upalila lampu. :happy: Odvažiće se možda do kraja nedelje.

možda sijalica ne želi da se promeni? :Jova:

*

Spoiler

asocirao me tvoj nick na vic iz serije koju gledam:

 

how many psychiatrists does it take to change a light bulb?

just one, but only if the light bulb really wants to change.

 

Link to comment

@Caligula, @Блок_64, @Rodjeni, @svi majstori i "majstori", @svi stolari i "voleli bi da budu stolari", @svi koji imaju pojma o ovome sto pisem...

 

Dragi drugari, pomenuti i nepomenuti, bio je ovde pominjan neki otpad/ stovariste/ salon, sta god, vrata. pricalo se da ima od raspada i kartonskih ranja od 5 evara pa do zanimljivih stvari koje vredi pogledati i potruiti se oko istih. ubih se ja pretrazivajuci ali bez ikakvih rezultata. ne znam ni da li je to uopste bilo na ovom topiku. ja pomenu nekoliko imena za koja racunam da znaju nesto ili su bar naculi za nesto slicno. svaka pomoc, od koga god dosla je vise nego dobrodosla i bicu vam veoma zahvalan.

konkretno tragam za dvokrilnim starijim vratima i odgovarajucim ragastovom kao i za jos par starijih vrata sa staklom i bez. ajde pomagajte, dajte link za postove ili dajte adresu objekta ili recite da je to cisto gubljenje vremena.

hvala vam svima

 

Link to comment

Kada nemas srece nemas,do juce skidali 13 komada i danas dosli ovi i odvezli na otpad,deponiju jebem li ga.

Ostaje ti,alo oglasi ili kupujem prodajem.

Mislim da smo ovde ostavljali samo linkove za nova vrata.

Edited by Блок_64
Link to comment
  • 4 weeks later...

Pre neki dan sam u Rodi kupila onaj "dispenser" za selotejp, donela kući i zaboravila. Danas ga otpakujem, on faličan, nema neki kotur na sredini na koji se nadžogeri selotejp da se obrće ka nožu. Neću da reklamiram, naravno, nego sad opet moram da majmunišem neku budževinu da bi to bilo upotrebljivo. 

Link to comment

Eh desilo mi se ne jednom da kad bacim potrošen selotejp ode greškom i taj točkić. Evo može odavde da se skine i otprinta rezervni :sleep:

 

https://www.thingiverse.com/thing:1722151

 

Ako baš nema tonera ili čega već meže traka debelog kartona da se narola oko šibice, držaće vodu.

 

 

 

Edited by francuski sobar
Link to comment

Vidiš kako sam glupa, kupila ceo stalak umesto da sam ga isprintala na džepnom 3D štampaču. 

 

Rešen problem odgovarajućim točkom sa pokojnog autića. 

Link to comment
Vidiš kako sam glupa, kupila ceo stalak umesto da sam ga isprintala na džepnom 3D štampaču. 
 
Rešen problem odgovarajućim točkom sa pokojnog autića. 
Ti treba vlog da praviš "Valk majstorica"!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
[emoji38]ol: 
kraljica improvizacija kućnih andrmolja
I da monetizuješ[emoji769] i sve i lemilica[emoji769]



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...