Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

1 hour ago, morgana said:

 

 

Hvala, drugari, Ras, super uputstvo :heart:

 

Sanduk nije vrijedan, osim što ga volim

 

 

Bas to je ono sto ti daje snagu da ga sredis kako treba.Postoji skid boja ali obavezno masku i rukavice.Ako neces tako fen za vreo vazduh resava problem.Ako treba mogu i da ti ga pozajmim.

Link to comment
14 minutes ago, Блок_64 said:

 

Bas to je ono sto ti daje snagu da ga sredis kako treba.Postoji skid boja ali obavezno masku i rukavice.Ako neces tako fen za vreo vazduh resava problem.Ako treba mogu i da ti ga pozajmim.

 

Tenks! Probacu skid boju :)

 

Sad jedva cekam da ga sredim.

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, morgana said:

 

Tenks! Probacu skid boju :)

 

Sad jedva cekam da ga sredim.

 

 

 

 

 

Probaj da nadjes domacu,beohemik ili interhem odlicne su.Ali maska i rukavice obavezno.

Link to comment

ja odoh sad lakirati drugu ruku garderobera...

 

pa da useljavamo...

 

inace hocu na stranicu da usrafim neke vesalice i bas je slab izbor na trzistu a posebno crnih..ajd moze se i ofarabati ali mi se nista nesto ne svidja..

Link to comment

Imamo podne keramicke plocice koje nisu pravougaone. Format mozda 10×10cm, crne i bijele. Nekoliko komada je ispalo. Da li ima neka masa da se nalije umjesto tih plocica sto fale? Nije bitno da povrsina bude sjajna. 

Link to comment
20 minutes ago, Paul Gompitz said:

Imamo podne keramicke plocice koje nisu pravougaone. Format mozda 10×10cm, crne i bijele. Nekoliko komada je ispalo. Da li ima neka masa da se nalije umjesto tih plocica sto fale? Nije bitno da povrsina bude sjajna. 

 

Brate imam u magacinu par kutija tih 10*10 belih.Taman da ti poklonim nekome da ih se resim.

Moze neki lepak naravno da se nalije,ili masinski malter, ali mislim da sa plocicama je bolje resnje.

 

 

Edited by Блок_64
Link to comment

Mogu water jet-om da se iseku iz vece plocice proizvoljni oblici.

Ako je previse cimanja, onda ovo sto kaze Braća, s tim sto to uglavnom nema po farbarama. Mozda najlakse da naruciš sa kupujemprodajem. Možeš prethodno da napuniš delimično samonivelišućom masom (npr ceresit cn69). Možda bi mogla i samo ta samonivelišuća masa pa boja za beton ali se bojim kako bi se to habalo.

Link to comment
Super. Jel imas neku preporuku za water jet?
Imaju neki na ledinama, moj prijatelj nosio tj. njegova žena. Zadovoljni koliko sam kapirao...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...