Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Nastradao vodokotolic onako bas, cak i komsijama ispod curela voda, a nas vodoinstalater na godisnjem. Moze neka preporuka za nekog majstora na pm? Fala.
Majstora ces i naci. Vadi se na osiguranje.
Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

ima li neka preporuka za elektricarsku radnju na Nbg, neko ko bi mi pedatno zalemio dzek od punjaca za laptop?
Ja sam ranije znao nekog Mladena, al to je bilo u eri CRT monitora...Pijani Sale majstor iz 63ćeg je odličan.
Link to comment

Nosio sam gotovo nov frizider #$!#$ Elin zato sto curi.Uglavnom serviser kaze da smo se zahebali sto smo ga kupili. Iznad 28 ne radi, ispod 7 takodje, slabo radi i u najboljem slucaju spusta temp do 8. Normalno je sto slabo radi i curi od dole. Trebao je da sluzi za tetalpane pa sam popizdeo.Kaze da je Elin & Beko sranje, a njihov je serviser. Ko je bre ovde lud?"Kurtone za poltrone!Kad se uvuku da nesto ne navuku!"

Link to comment
ima li neka preporuka za elektricarsku radnju na Nbg, neko ko bi mi pedatno zalemio dzek od punjaca za laptop?
Hmm, i meni treba nesto slicno, samo je u pitanju dzek od sluski za mp3. Vec sam dobio preporuku za neku radnju sa kablovima u Pozeskoj gde rade to, ali kada sam otisao majstor mi je rekao da je to suvise tanak kabl i da pokusam u servisu za mobilne <_< (mozda ga mrzi da se cima za 150din) Ima li neko ideju ko bi mogao da uradi to?dsc04129c.th.jpgMada, koliko ste pomogli Zajcevu...
Link to comment
Nosio sam gotovo nov frizider #$!#$ Elin zato sto curi.Uglavnom serviser kaze da smo se zahebali sto smo ga kupili. Iznad 28 ne radi, ispod 7 takodje, slabo radi i u najboljem slucaju spusta temp do 8. Normalno je sto slabo radi i curi od dole. Trebao je da sluzi za tetalpane pa sam popizdeo.Kaze da je Elin & Beko sranje, a njihov je serviser. Ko je bre ovde lud?"Kurtone za poltrone!Kad se uvuku da nesto ne navuku!"
Sranje su, nema pomoći.E da i nije Sale nego Šone, radi popodne u garaži ispod terase(gde je bila Palma). Veliki alkos though.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...