Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

2 minutes ago, napadaj said:

Uvek odnekud izrone Skauzeri da se prisete te jedne utakmice kad je Tores bio bolji od Nemanje :fantom:

 

Dobro, nije sramota da te Tores napravi majmunom :fantom:

 

Ali jajarsko ponašanje u reprezentaciji zauvek ostaje mrlja. 

Link to comment
5 minutes ago, čekmeže said:

Imaj u vidu da je tada bilo mnogo manje fudbala na televiziji. Strani timovi samo u evro kupovima, tako da su nama zvezde bili oni koji su pred našim očima. Ja zaista ne znam da li je Piksi veći od Hadžija, Piksija sam gledao stalno a Hadžija sam video na svetskom i više se i ne sećam. 

ovo je ključ

 

  • +1 2
Link to comment

Ja ne volim njegov stil igre ali po svim realnim parametrima Modric je najveci ikada SFRJ.

 

Ima sve sa klubom i to nekoliko puta, vukao repku (iako nije znao kad je debitovao:frust:), ima individualne nagrade, krljao kad je fudbal bio fizicki najzahtevniji. Ako su uzme umetnicki dojam sigurno nije najbolji, ali dao je on 20ak prelepih golova u bitnim tekmama.

 

 

Edited by bags
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ovo je ključ

 


Slazem se, i dodajem da sam siguran da se pre fudbal kad se jedva cekao vise voleo nego danas kad te napada iz frizidera. 

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, Plajvi said:

Bilo je jebeno tad, budes drugi i ides u kup UEFA, osim ako ne branis titulu u KES. Kamo srece da je i ostalo tako. :D

gldam malopre tu ekipu olimpika, pa karijeru rudi feelra i shvatim da bajer ikad nije bio prvak nemacke

a imaju 111 utakmica u LS

bas me yanima da li su rekorderi po tom pitanju

3 minutes ago, čekmeže said:

Imaj u vidu da je tada bilo mnogo manje fudbala na televiziji. Strani timovi samo u evro kupovima, tako da su nama zvezde bili oni koji su pred našim očima. Ja zaista ne znam da li je Piksi veći od Hadžija, Piksija sam gledao stalno a Hadžija sam video na svetskom i više se i ne sećam. 

pa ne znam ni ja :D

sto bi rekao plajvi gubitnici :rolleyes:

piksi otisao da zvezda uzme kes, hadzi dodao kad je uzet kes, na sp najveci uspeh mizerno cetvrtfinale i ispadanja na penale

nema titule sa barsom i realom... 

 

nisam se ja ni ukljucio da bi tvrdio da je piksi "najveci ikad"

gotovo izvesno nit je najveci yu igrac ikad, niti zvezdin najbolji ikad

 

ukljucio sam se da se slozim da je bio top fudbaler svog vremena i da nije bilo povreda i sankcija, sigurno bi bio u konkurenciji za zlatnu loptu

 

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

gldam malopre tu ekipu olimpika, pa karijeru rudi feelra i shvatim da bajer ikad nije bio prvak nemacke

a imaju 111 utakmica u LS

bas me yanima da li su rekorderi po tom pitanju

 

 


Salke slicna prica, samo sto nemaju Bundesligu, osvajali su ligu pre hrista. 

Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

(ovo je sad jace od mene)

 

Da..bas grobare treba da pitas koliko je Piksi bio dobar..Naravno da nije bio dobar, nije da im je gol iz kornera zavalio.

 

Evo ja ću kao grobar da kažem da je Piksi bio apsolutni bog, poslednja klasična fudbalska desetka pre nego što je krenuo turbo fudbal po meri sponzora. Stoičkov je bio napadač, nisu za poređenje. Hagi mu je nešto najbliže iz komšiluka, njega sam takođe obožavao da gledam. Modrić i Boban su fudbalske legende ali je Piksi veća legenda. Genije ide odmah iza njega, i on je u mom univerzumu veća legenda od Luke i Zvoneta.

  • +1 7
Link to comment

Ja bih samo hteo da kazem da u fudbalu pojedinci ne osvajaju nista, vec timovi. Rangiranje igraca bilo kog timskog sporta po kriterijumu titula je potpuno besmisleno i postoji milion primera koji to obesmisljavaju, tako da taj argument ne treba koristiti nikada jer je u startu flawed.

 

Po mom misljenju Piksi i Hadzi su dosta slicni fudbaleri i ne vidim da jedan ima neku prednost nad drugim. Stoickov i Modric igraju neke druge pozicije i zato je besmisleno da se rangiraju sa njima. Stoickov je bolji golgeter od svih, Modric igra bolje odbranu i vise trci, dok su Piksi i Hadzi kreativniji i bolji paseri -sva cetvorica u skladu sa svojim pozicijama.

 

Ceo svet je uhvatila ta manija da biraju GOATe i podGOATe u timskim sportovima jer se to odlicno prodaje. Nemojte nasedati na te gluposti. 

  • +1 5
  • Hvala 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...