Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

ima jedan odavde igrao i u realu i u barsi, a vala i u zvezdi kad su ovi iz reala i barse mogli samo da im ciste kopacke :fantom: i sa njom osvojio najjace evropsko klupsko takmicenje

osvojio svetsko prvenstvo za mlade i bio najbolji igrac

bio najbolji mladi igrac sp 1990

s hrvatima sp 98 trece mesto

mada, te reprezentativne (ne)uspehe njegove generacije treba uzeti sa rezervom zbog raspada drzave

 

i najzanacajnije u karijeri, prve fudbalske korake napravio na terencetu na kom je cesto igrao i pisac ovih redova :fantom:

 

meni zanimljivo poredjenje kosarkaska zlatna generacija 68, 69 i drazen kao prvi igrac te ekipe 64

sa druge strane cilenaci takodje 68, 69 i piksi 65

  • +1 2
Link to comment

plajvi olimpik je tad bio danasnji psg

piksijev prelazak je ravan mesijevom nejmarovom iz barse u psg

90 na sp je pokidao, ono protiv spanaca je umetnost, jebeni penali protiv argentine u nas delili od polufinala

kasnije, znamo svi sta je bilo sa reprezentacijom

onaj povratak 98, gol nemcima jedan od lepsih sportskih trenutaka kojih se secam i onda naravno "precka ti materina"

da, da nije bilo povreda i sankcija, sigurno bi bio u konkurenciji za najboljeg igraca tih godina, dal bi osvojio je vec sbbkbb

  • +1 1
Link to comment

Piksi je bio fantastican igrac, Ali ako bi poredili Piksija sa ostalom cetvoricom Zvezdinih zvezda, Rajkom, Sekijem, Dzajom i Pizonom, nisam siguran da bi bio medju prvom trojcom.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, pbg12345 said:

 

90 na sp je pokidao, ono protiv spanaca je umetnost, jebeni penali protiv argentine u nas delili od polufinala

kasnije, znamo svi sta je bilo sa reprezentacijom

onaj povratak 98, gol nemcima jedan od lepsih sportskih trenutaka kojih se secam i onda naravno "precka ti materina"

da, da nije bilo povreda i sankcija, sigurno bi bio u konkurenciji za najboljeg igraca tih godina, dal bi osvojio je vec sbbkbb


Stoickov i Hadji su dali svoje penale. :fantom: A Piksi jedan nije smeo ni da puca. Naravno da je jasno sta je Marsej bio u to doba, pa osvojili su LS, nije im ni trebao Piksi. 

Mislim, naravno da je bio nas najbolji igrac na SP 90, 98 i EP 2000, ali ovo za zlatnu loptu je k'o kad slusas one likove sto nije imao ko da ih pogura u zivotu. 

Edited by Plajvi
Link to comment

a i ja sam nasao gde da postujem, bukvalno se ne zna ko vise troluje

 

jeste piksi je nedokazani idiot koji bi mogao samo cistiti kopacke bilo kojoj od prve cetiri zvezdine zvezde, a svi oni zajedno nisu ni pola nemanje vidica

Edited by pbg12345
Link to comment

to niko nije rekao, ali tvrditi za nekoga da je dominantan igrač devedesetih, a pri tom nabrojati dva gola na relevantnim takmičenjima je veći trol nego sve nabrojano

btw da je dao gol na penalima protivu gaučosa mi bi igrali polufinale

 

looseeeeer

:fantom:

 

 

čuš neimarov prelazak iz barse u psg

:lolol:

 

 

za početak, trol je porediti devedesete sa desetimtm

Link to comment

(ovo je sad jace od mene)

 

Da..bas grobare treba da pitas koliko je Piksi bio dobar..Naravno da nije bio dobar, nije da im je gol iz kornera zavalio.

 

Nekome je tada top izvoz bio Piksi a nekome Predrag Spasic.

  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, Plajvi said:

Zar nije Robi bio najskuplji? Kapiram da je bilo 3 godine PIO fonda i 2 tenka od njega. 

robi je otisao kao prvak evrope i sveta i najbolji mladi igrac sp

 

poenta je da su relacije u evropskom fudbalu bile drugacije

zvezda tada je krem evropskog fudbala

olimpik marsej takodje, oni su najvise novca izdvajali, eventualno milan i inter 

 

u tom smislu je glupo "prozivati" a gde su real i barsa u karijeri, jer real i barsa tad nisu bili ono sto su danas(bili su deo evropskog vrha, ali ne ovoliko bogati da mogu dovesti sveeeeee i svake godine biti u konkurenciji za sampiona evrope), a posebno ne ono so su danas u odnosu na olimpik i jos vise zvezdu

Edited by pbg12345
  • +1 1
Link to comment

sto bi rekao moderator sporta na jednom velikom srpskom forumu, parafraziram "zasto iko drazena uzima u obzir kad je lik bio 143 pik na draftu 1986"

Edited by pbg12345
  • Haha 3
Link to comment
  • Redoran changed the title to Ex YU fudbal

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...