Jump to content
IGNORED

Vienna, AT


BigLebowsky

Recommended Posts

schonbrunn je fenomenalan. hteo sam svasta danas da radim ali jednostavno mora da se potrosi ceo dan da bi se sve videlo. moracu ponovo da dodjem ovde, da nadoknadim propusteno.jel vredi ici do pratera ili da iskoristim ovo malo vremena sto mi je ostalo na nesto pametnije?

Link to comment
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
zaputiću se krajem nedelje za Salcburg, neki predlog bitte :)
meni izuzetno simpatičan grad. provela sam jedan dan na nekom proputovanju pre 6-7 godina (ovo sebi upućujem: zar već ima ohmy.gif) i imam želju da se vratim, mada, rekla bih i da sam dosta videla.nisi rekao šta te konkretno zanima, ali šta god bilo, od mocarta nećeš pobeći. smile.gif stari deo grada nije veliki i svugde se stiže laganom šetnjom. preporučujem da vidiš katedralu, kuće bitne u mocartovom životu, jedna je pretvorena u muzej. lepe su uličice, trgovi... meni se, recimo, mnogo svidelo staro groblje.preporučujem da obavezno odeš na trđavu. ne samo da je pogled odličan, i na grad i na alpe, već i gore imaš interesantne muzeje. tada ih je bilo 4, sada se možda nešto promenilo. ja sam tada stigla da vidim samo dva- muzej marioneta i muzej oružja. bio je predivan dan i više mi se svidelo da blejim po kafanskim terasama i da tumaram.
Link to comment

hvala dovoljno je, idem službeno i nadam se da ću naći vremena da pogledam nešto od ovog što si preporučilaova tvrdjava deluje obećavajuće

Link to comment

Ja sam bio pre nekoliko nedelja i zaista se odusevio. Jedan dan ti je sasvim dovoljan za obici sve najvaznije lokacije.Overi hranu ovde:L280u.jpgI obavezno kafu i kolace na terasi ovog lokala:GVS3A.jpg

Edited by bags
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...