Jump to content
IGNORED

Vienna, AT


BigLebowsky

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ja sam bukvalno pre tri nedelje koristila airbnb, i kao i jesenas, dobila racun odmah. Obicno kad zavrsis proces placanja, sledeci prozor je obavestenje o racunu - da ce biti poslat na dati mejl a moze se upisati i dodatni (obicno ako vas je vise)

Link to comment

u pravu ste, izvinjavam se. trazio sam bilo koji mejl sa attachmentom of njih, medjutim nisam obratio pozor na jedan mejl gde ima ikonica sa printerom na koju se upre ako hoces racun u pdf.

Link to comment
  • 8 months later...

Унук Сигмунда Фројда, што доста објашњава мотиве.

sto?

 

 

elem, da slucajno neko slucajno ne zna slucajnu dobru ponudu za slucajan smestaj u gracu? a) znam da grac i bec nisu isto mesto, ali ne znam gde da pitam. b) slucajno

Link to comment

Ne znam šta smatraš dobrom ponudom, JUFA Graz city je popularan izbor, blizu je centra i nude varijante od hostelskih velikih soba do kulturiška dvokrevetne. Noćenje u dvokrevetnoj je oko 35-40 evrića. Mogu da ti preporučim i luksuzniji smeštaj ako te zanima.

Link to comment

hvala! ne zanima me luksuz. ja sam luxuz po sebi  :sleep:, i u noćnim kupeima, i pod šatorima i pod nebom. 

 

a jesi li ti iz graca? da li je grac vec sredinom decembra u bozicnom ruhu?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...