Jump to content
IGNORED

Vienna, AT


BigLebowsky

Recommended Posts

20 hours ago, nisam ja said:

E fala ti baćko.

IMG-3837.jpg

 

Ja sam imao sreće, jer mi je smeštaj bio u ulici paralelno od ovog Figlmullera i nije bilo čekanja. Ali dok smo završili bukvalno se napravio ovoliki red kao na slici. 

Šnicla je dobra, ali krompir salata je baš ukusna. 

 

temp-Imagexna-J8-U.jpg

 

Link to comment
30 minutes ago, vookela said:

Ako dođem u situaciju da čekam ispred kafane u redu da bih jeo, slobodno me zapalite, neću zameriti.

 

Ovde nije bila gužve, ali ne služe Zaječarca...

 

temp-Image7-Eo6-CZ.jpg

Link to comment
1 hour ago, vookela said:

Ako dođem u situaciju da čekam ispred kafane u redu da bih jeo, slobodno me zapalite, neću zameriti.

Ovde gori od takvih mesta. 
svuda neki redovi. Ko kod nas devedesetih. 
 

Danas nas opet u nekom pica džointu otperjali iako nemaju red ispred. Tako valjda ove bezrede kafane prave hajp o sebi.

 

i onda stadoh u red preko puta. Ko veli bolje da stojim u redu nego u nevidljivom redu. 
nije to ni predugo trajalo. Sreća pa nas je četvoro, ove što ih je po dvoje kombinuju za isti astal. Mali je bar nahvalio svoj šnitzel. 
Posle nas žena dovela u dva neka reda. 
reko nema šanse. 
prvo neki demel. A onda kafe Central. 
posle ispred Rathausa kupili krofne od pet eura kod nekog paraćinca. A žena i tu zaher tortu. Ja podrigivao još pohanu džigu pa sam preskočio slatko. 
 

mali dramio oko zime pa smo ušli i u muzej iluzija. Isto sve kao u bg. Nema poente. Al njima zabavno. 
 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...