Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Pa imavsi u vidu da se Lazovic sam odjavio od repke i da mi se cini kao da je i njega iznenadio poziv onda je jos manje jasno to sto je pozvan.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Advokat ima centarfora koji je upravo zabio het-trik u italijanskom prvenstvu, takodje ima centarfora koji je starter u Anderlehtu i nadavao se golova u poslednje vreme. Koji ce njemu djavo bivsi fudbaler stvarno ne znam niti me zanima. Sportski motiv nije sigurno u pitanju.

dankara je alternativa za trojku iza napadača, marković - tadić - bambi, nije on baš sirovina da igra target man-a u ovoj našoj 4-2-3-1 formaciji

Link to comment

Изгледа да је Адвокат мислио да само ауторитетом свог имена може Невена да доведе у репрезентацију. Емајл је неспретан начин да се комуницира са једним од три најбоља дефанзивца репрезентације. Радовић, Шћеповић што оде у Шкотску су интересантнији играчи него Данко или Шкулетић :isuse: . Уколико Максимовић игра редовно у Торину треба да има предност над Митровићем који не игра уопште а није ненормалан таленат као Настасић. Мени је потпуно неразумљиво откуд Раћа ту где јесте и како онај мученик Игњовски је боље решење од Медојевића или Миливојевића. И овакви какви смо треба да раставимо оба противника иако играмо на гостујућем теренима.

 

kakvi crni Milivojevic i Medojevic, bre Vasicu. ovaj drugi je najgori igrac Eintrachta, na svakoj tekmi do sada je na granici iskljucenja.

 

Ignjovski s druge strane sasvim ok igra do sada za isti klub.

Link to comment

 Slika je iz Afrike 2010 i cim je pustena u etar (kao i ovde) svi su se sprdali sa njom.

 

Ipak ja sam je ovde okacio vise u kontekstu da je Lazovic daleko od repke i da je mnogo blizi da se zamonasi i zivot nastavi u nekom manastiru nego da bude bitan sraf za repku. Na kraju krajeva mozda se ipak nije dovoljno molio pa Petar i Pavle nisu mogli dati gol umesto njega.

 

И даље не одустајеш, иако ти је макар два пута објањено да то што си урадио је дебело погрешно.

kakvi crni Milivojevic i Medojevic, bre Vasicu. ovaj drugi je najgori igrac Eintrachta, na svakoj tekmi do sada je na granici iskljucenja.

 

Ignjovski s druge strane sasvim ok igra do sada za isti klub.

 

Миливојевић игра, регуларно у Олипмијакосу. Игровски колико сам ја видео игра неког бека. Као задњи везни је лош, никаква игра напред и уопште нам не треба у тиму где имаш Матића и Гудеља.

 

Link to comment

fejsa, ignjovski, gudelj, jojic, raca, radovanovic, kuzmanovic, milivojevic, medojevic. svi konkurisu za to jedno mesto pored matica a svi zajedno ne cine jednog kompletnog centralnog veznog igraca. uz to sam zaboravio bar njih petoricu.

 

da kacar nije krenuo krivudavim putevima kofeinskih™ noci, tu bi imali mocan tandem. isto tako, iako se cinilo da su nam stoperi najmanji problem, sada se vidi da je tu najveca potencijalna rupa pa bi i danasnji vidic bio premija.

Edited by Psihodelija
Link to comment

A ako budemo osvojili EURO onda će da bude i pored diletanta na klupi uzeli smo EURO? Nije mi jasno ovakvo razmišljanje pogotovo unapred. I za Đorđevića se u košarci svašta pisalo nešto sa razlogom,nešto bez ali nije da je neko posle SP napisao "to što smo osvojili srebro,to je zato što su nam igrači bili vrhunski,nije to zasluga njegova"

 

Ako budemo osvojili EURO?!? Haha, nisam u tom fazonu, Djordjevic je nas, srpska a i svetska kosarkaska ikona, i nisam zvucno o njemu ni lose ni dobro i sacekao SP... A ovoj simpaticni deda jednostavno u zadnjih deset godina samo ide koferom po pare i odlazi bez icega iza sebe...

 

A ako ne odemo, to ce biti krivica Advokata, a ne igraca. Brilijantno rezonovanje.

 

Advokat je kurac (pun ili no pun intendend, svejedno) od trenera, iz cega sledi da nas nece odvesti na EVRO (bar ne svojom zaslugom), iz cega sledi da je on kurac od trenera. To je taj logicki proces.

 

Mi mozda odemo na Evro, pogotovo jer idu vise ekipe, inace bi sanjali makar nam Murinjo stigao, ali ja sam siguran da ovaj tim pod Advokatom nece igrati nista drugacije ili bolje nego pod Mihom, evo stizu prve tekme pa ce da vidimo. I posto cemo igrati kao i uvek, za eventualni odlazak sigurno nece biti zasluzan Advokat...

 

Naprosto se ne slažemo. Perspektive su nam drugačije. Ti na sve gledaš kao navijač Dortmunda, a ja mudro, racionalno & objektivno. :fantom:

 

Plus mi igra mali prst od količine opštih mesta, vešto ukomponovanih u kompoziciju apsurda i kontradiktornosti.

 

Aha, nebitno sto se ne slazemo, a inace sam navijac Zvezde, a Dortmund simpatisem, i mislim da Neven zasluzuje poziv, ja sam na ovo gledao kao da sam selktor koji ozbiljno i profesionalno radi svoj deo posla... Pozovi ti njega, stavi na spidak, pa neka se on onda izjasni, a ne ovak, imam utisak da ne bi kurac palac...

Link to comment

Znači, Subotić nije za izlog pa se zato odstranjuje, koliko znam nije ni Kolarov, pa ne vidim da se umjesto njega gura Džoni Mijailović na lijevog beka.

 

A za Lazovića se slažem da je u pitanju žešća sprdnja koja izlazi van fudbalskih okvira.

Njegovo je vrijeme za ozbiljan fudbal prošlo i tačka.

Radović iz Legije MORA biti na širem spisku jer momak igra jako dobro, i tu isto nisu čista posla.

Drugih objašnjenja nema.

 

S druge strane, može se sad govoriti Dicka boli kurac ovo ono, da je plaćenička poltronska pičketina, ali isto bi bilo da je bilo ko drugi na klupi umjesto njega, baš bilo ko, jer je najbitnije u svemu tome da je svaki onaj trener koji bi prihvatio posao od "ovakvog" FSS-a sklon tome.

Link to comment

+1

 

Kad su doveli Advokata i kad sam ja rekao da ce biti drugi Kelemente i da nece moci nametnuti svoj autoritet reprezentaciji Porucnik se upro da mi pokaze kakav je Advokat velicina od trenera, sa neupitnim autoritetom i koji ce dovesti u red reprezentaciju. Evo ga sad, ne samo da mu savez sulflira spisak nego mu i stariji igraci odredjuju koga da zove a koga da ne zove. 

 

 

edit: nepismenost...

Edited by MangupIzCivilstva
Link to comment

Ljaja izgleda mali drkoš, a? Šteta nije loš igrač a i fali nam individualaca, ali ovaj je neupotrebljiv jebiga

 

 

Najveća misterija ostaje kako se selektor uverio u kvalitete izvesnog Stefana Mitrovića i gde se vidi prostor za napredak i buduću korist za reprezentaciju od pozivanja  24-godišnjeg prospekta koji ne igra fudbal

Edited by levi
Link to comment

+1

 

Kad su doveli Advokata i kad sam ja rekao da ce biti drugi Kelemente i da nece moci nametnuti svoj autoritet reprezentaciji Porucnik se upro da mi pokaze kakav je Advokat velicina od trenera, sa neupitnim autoritetom i koji ce dovesti u red reprezentaciju. Evo ga sad, ne samo da mu savez sulflira spisak nego mu i stariji igraci odredjuju koga da zove a koga da ne zove. 

 

 

edit: nepismenost...

Приватно знам да Бане није некакав набеђен момак, што значи да је Љајић правио неку поприличну свињарију. 

Link to comment

Ma naravno da je Bane dobar momak ali sto god da je pravio i napravio Ljaljic valjda je na Advokatu a i desnoj ruci Petrovicu da to primjeti, sasjece u korjenu i obuzda a ne da mu dolaze igraci i ukazuju, a on izreagira kroz nepozivanje u reprezentaciju. Nes ti reakcije... 

 

Ono sto zelim da kazem je da Advokat ide linijom manjeg otpora i odradjuje ovo reda radi. Plasirat cemo se mi na prvenstvo ali ovo nece biti nikakvi napredak sto se tice Srpskog reprezentativnog fudbala. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...