Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

dobar je dankara, iskusan je to simulant ^_^ , što može biti korisno kada igru zasnivaš na prekidima jer nemaš extra kvalitetne navalne igrače koji mogu lako davati golove iz akcija u toku igre

Link to comment

Advokat kolima iz Holandije stigne u Dortmund za max 2 sata, zasto nije otisao do Dortmunda da odgleda utakmicu, vidi formu i poprica sa covekom? Tako to rade ozbiljni treneri i ozbiljni savez, tako da kakvo tvoje crno "racunao na Subotica"

 

Njega je prvo bese na pocetku proslih kvalifikacija Miha zvao ali sedeo mu je na klupi... Pa se onda u Dortmundu povredio, a kada se oporavio je repka vec uspela da zasere kvalifikaciju i zatrazi tajm out za ciklus da bi se posvetio Dortmundu. Moze se to kritikovati ali i razumeti...

 

Ali Neven ne treba u izlog, nije u semi, samo se odrekao brdo para od Nemaca ili USA da bi igrao za Srbiju zato sto je kreten a ne zato sto ima posao sa kretenima...

 

"Bolje ne zasluzuje"??? Sto, kao Neve place zbog repke, ili mu nedostaje Toletova Faca i mafijasi oko njega?

Eno ga veceras,  igra LS za jedan od najboljih klubova Evrope, tj. dobio je sta zasluzuje

 

Mi nismo Nemacka i jedva krpimo pozicije, imamo tanak pul kvalitetnih igraca pa da se ponasamo kao amateri...

 

Ali koji qurac pisem, ionako ne vredi, ali ajde, Mr Dik, suprise me i ja cu da se polijem...

 

Naprosto se ne slažemo. Perspektive su nam drugačije. Ti na sve gledaš kao navijač Dortmunda, a ja mudro, racionalno & objektivno. :fantom:

 

Plus mi igra mali prst od količine opštih mesta, vešto ukomponovanih u kompoziciju apsurda i kontradiktornosti.

Link to comment

Ja? Da, zašto?

 

Pa, čudi me da nisi primetio da je Danko očajan čak i po našim livadama, jer nema snage ni za termin u balonu. Tako da mi je malo teško da svarim da je Danko Batistuta za bilo koga.

Link to comment

Nisam rekao da nije očajan, ponavljam sto puta da je to reakcija na ono što je Orasi ubacio, da je bolje da Škuletić igra. Nije bolje, isto je, s tom razlikom da je Lazović bivši igrač koga zabole paja za fudbal, a Škuletić neće dobaciti do igrača u dva života.

Edited by ljakse
Link to comment

Nisam rekao da nije očajan, ponavljam sto puta da je to reakcija na ono što je Orasi ubacio, da je bolje da Škuletić igra. Nije bolje, isto je, s tom razlikom da je Lazović bivši igrač koga zabole paja za fudbal, a Škuletić neće dobaciti do igrača u dva života.

Ako sam ja shvatio dobro, bilo je "ako baš mora neko iz Partizana, bolje da je Škuletića zvao". I da, Škuletić je, u ovom trenutku, Batistuta lično za mrtvog Lazovića.

 

 

edit: naravno da niko od njih ne treba da bude u reprezentaciji

Edited by TheBigFlegma
Link to comment

Skuletic ima sasvim dobru sezonu, decko ulazi u sanse i sto je jos bitnije realizuje ih.

 

Vulicevic i on su mi dva prijatna iznenadjenja ove sezone.

 

svakako zasluzuje da igra pre metiljavog Lazovica.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Kakv crna sezona, jbt, nije se dobacilo ni do desetog kola, odmah se prizivaju perspektivni tridesetogodišnjaci za repku na osnovu dominacije po livadama.

Link to comment
Ljajić sklonjen zbog svađe sa Ivanovićem?

 

Adem Ljajić bio je "na ledu" kod prethodnog selektora Siniše Mihajlovića jer nije hteo da peva himnu. Neće igrati ni kod Dika Advokata, što je Holanđanin u sredu i potvrdio.

 

Iako je aktuelni selektor "orlova" uskratio novinare za konkretan razlog takvog stava i te odluke, dnevnik "Blic", otkrio je u izdanju za četvrtak zašto Ljajić i dalje neće igrati za državni tim. Glavni razlog je igračev karakter.

"Jasno je da je taj mentalitet pokazao na treninzima i na meču sa galskim pelovima, a on je zapravo najviše zasmetao najiskusnijim igračima, predvođenim kapitenom Ivanovićem. Među njima je došlo do sukoba u svlačionici posle meča. Ivanović je Ljajiću zamerio da previše solira, ne samo na meču, nego i na treninzima, na šta je Ljajić imao spreman odgovor, pa je došlo doi izuzetno zategnute situacije, koja na sreću nije eskalirala", iznosi taj list.

 

Prema pisanju "Blica", Ivanović je posle utakmice, zajedno sa Aleksandrom Kolarovim, tražio sastanak i sa predsednikom FSS Tomislavom Karadžićem.

"Na sastanku je glavna tema bio očajan teren, ali je izneo i nezadovoljstvo Ljajićem. Selektor Advokat je posle svega toga odlučio da odstrani Ljajića, smatrajući da mu remetij atmosferi u timu, ali i da mu igrački nije neophodan", objašnjeno je.

 

Selektor Advokat rekao je o Ademu:

 

"On je dobar igrač, ali ima drugačiji mentalitet od onog koji ja želim".

 

 

 

Edited by ducca
Link to comment

škuletić svakako pre lazovića, u odličnoj je formi, meće ga, a ionako neće omirisati terena. pa što da ne, da mu malko poraste samopouzdanje. možda nam i zatreba.

24 godine, taman.

Link to comment

 

Ljajić sklonjen zbog svađe sa Ivanovićem?

 

Adem Ljajić bio je "na ledu" kod prethodnog selektora Siniše Mihajlovića jer nije hteo da peva himnu. Neće igrati ni kod Dika Advokata, što je Holanđanin u sredu i potvrdio.

 

Iako je aktuelni selektor "orlova" uskratio novinare za konkretan razlog takvog stava i te odluke, dnevnik "Blic", otkrio je u izdanju za četvrtak zašto Ljajić i dalje neće igrati za državni tim. Glavni razlog je igračev karakter.

"Jasno je da je taj mentalitet pokazao na treninzima i na meču sa galskim pelovima, a on je zapravo najviše zasmetao najiskusnijim igračima, predvođenim kapitenom Ivanovićem. Među njima je došlo do sukoba u svlačionici posle meča. Ivanović je Ljajiću zamerio da previše solira, ne samo na meču, nego i na treninzima, na šta je Ljajić imao spreman odgovor, pa je došlo doi izuzetno zategnute situacije, koja na sreću nije eskalirala", iznosi taj list.

 

Prema pisanju "Blica", Ivanović je posle utakmice, zajedno sa Aleksandrom Kolarovim, tražio sastanak i sa predsednikom FSS Tomislavom Karadžićem.

"Na sastanku je glavna tema bio očajan teren, ali je izneo i nezadovoljstvo Ljajićem. Selektor Advokat je posle svega toga odlučio da odstrani Ljajića, smatrajući da mu remetij atmosferi u timu, ali i da mu igrački nije neophodan", objašnjeno je.

 

Selektor Advokat rekao je o Ademu:

 

"On je dobar igrač, ali ima drugačiji mentalitet od onog koji ja želim".

 

 

 

 

 

 

Bane sastavlja ekipu... :isuse:

 

 

Kurceva™ istraga poturica!

Link to comment

Lazović, sa druge strane ima više fudbala u domalpm prstu slabije leve noge, nego Škuletić u porodičnom stablu. Koga bre briga za mahača peškirom? Da je Dik zvao Škuletića pričalo bi se o izlozima i menadžerima, Lazović bar taj teg oko vrata nema. Plus, Dik je čak i eksplicitno rekao da je Danka zvao više zbog karaktera i ponašanja nego zbog toga što očekuje da će ovaj da zvizne 3 komada.

 

Ponavljam, spisak je ok. Nema većih nelogičnosti. Čuvajte kritike za posle utakmice.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...