Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

da se ja pitam, za to jedno mesto u spicu bi trenutno konkurisali Mitrovic, Djordjevic, Skuletic i stariji Scepovic.

 

Lazovic, Mrdja i slicni su se dokazali do sada. toliko dobro da smo plakali za kasvetnim spicem sve ove godine.

Edited by Sundance Kid
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

smatras da je Skuletic na zalasku karijere i da nikad nece biti igrac od njega (iako je odigrao vrlo dobro kvalifikacije letos) sa 24 godine, a zvao bi Mrdju, dokazano deblo, od 30 god? sound reasonable.

 

Ne smatram, odgovaram Simoviću na pitanje koga bih zvao kao trećeg napadača. Pa sam onda bacio pogled, piše 10 (7) na Wikipediji, to bi makar tebi trebalo da bude odlična sezona™.

 

Nego, vidim da su ubačeni i novi kriterijumi, je l to Dik propisao da treći napadač mora da bude prospekt od 24 godine, posvađan sa loptom i tehnikom, ali zato jak i voljan da trči? I koje je to kvalifikacije Škuletić dobro odigrao letos?

Link to comment
 

Čekaj, pa što ga je zvao?

 

Jel to znači da svako ko je pozvan, tamo mu je mesto? To može da izjavi eventualno neko ko od juče prati srpski reprezentativni fudbal. Naša repka je valjda jedina na svetu koja u najbitnijim utakmicama eksperimentiše sa igračima koje niko nije čuo kao npr Miha protiv Hrvata sa Stevanovićem i Radovanovićem. 

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Nego, vidim da su ubačeni i novi kriterijumi, je l to Dik propisao da treći napadač mora da bude prospekt od 24 godine, posvađan sa loptom i tehnikom, ali zato jak i voljan da trči? I koje je to kvalifikacije Škuletić dobro odigrao letos?

 

pa one koje si propustio da odgledas. a ja sad nemam vremena da ti prepricavam.

 

Skuntelar sa svojih 195 cm ne mora da bude dobar tehnicar ali zna da se zagradi, jak je, dobar u skoku, zna da udje u sansu i zna gde se nalazi mreza. mesni savim dovoljno za backup centarfora u reprezentaciji, s obzirom na to kakav izbor napadaca imamo.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Malo brzog srča, čisto da vidimo kako se stiže od trnja do zvezda u samo jednoj tekmi

 

 

Lazovic igra preko one stvari.

 

 

cenim da bi on jednu škuntelarovu ušuškao

 

 

Pogledao 5 min, pao u oči neki Partizanov visoki moron, nisam vidio broj, u 5 min jedno 3X došao do lopte na sredini, propustio da vidi logičan otvoren prostor za dodavanje naprijed, nešto bi se kao okrenuo kao da sačuva loptu, a onda svaku poslao Bugarima. Baš upadljiv moron. Sad me kopka, koji li odgovara opisu. 

 

 

Škuntelar?

 

 

Definitivno Skuletic, narocito mi se dojmila scena kad kao vuce kontru, tri igraca na tri strane terena mu se otvaraju, on vuce nekih 10-ak metara onako poput 1 mrtvog konja, pa kad je dobro razmislio sta ce i kako ce salje loptu pravo napred njihovom golmanu. Tele.

 

Ja apsolutno ne vidim nacina da mi u Bg izvucemo bilo sta sem casnog poraza usled nedostatka srece/visoke trave/dodati po zelji. Narocito ako je Danko teze povredjen. 

 

 

Odlicno smo odigrali, Marko je odbranio doktorsku disertaciju na temu : Totalni fudbal bunker protiv  renomiranog  protivnika. Santrac protiv Holandije govna da mu jede. Nula nula je ono sto smo hteli, to nosimo kuci, misija Razgrad uspela. Kad sam video Skuntelara kako na 30 metara od naseg gola,  organizuje napade, a svaku iole izglednu  kontru zavrsava zakasnelim pasom 2 do 3 metra iza saigraca, preselo mi je zajecarsko pivo. U revansu se uzdamo u publiku, tog 12og igraca, paklenu atmosferu i zakon velikih brojeva koji kaze da nekog moramo proci i kad smo mucki namesteni od strane zdrijeba da uzvrat igramo gajbi.

 

 

od škuletića je svakako bolji. barem se od njega ne odbija lopta i ume da uputi pas, ako mu je već realizacija kako simović kaže...znači bolji je i zaslužuje da igra. a ovaj škuletić ako je već u nekim rodbinskim odnosima sa nikolićem, onda neka ga vodi na utakmice i stavlja u vip ložu a ne na teren gde mu, apsolutno, nije mesto. 

 

 

Da, stvarno mafiozi. Mi zasluzili da budemo nosioci posle odlicnih igara prethodnih godina, al banda ne da  :mad:

Onog Skuletica sam video da nume, ajd da se nadamo da ce igrati Fofana i da ce biti bolji.

 

 

Ume da utrči na dobar pas, što Lazović i Škuletić ne mogu.

 

Optuživanje Nikolića da je rasista je bezobrazluk i nitkovluk.

 

 

Skuleticu maaàaaaaaajstooooreeeee  :Hail:

To smo i ocekivali od tebe,da mashis shanse

 

 

Dade ga skuletic. Ne mogu da verujem  :lol:

 

 

Skuletic desnom nogom ne zna da sutne? kad bi bugari fasovali crveni i ilic da se povredi bilo bi nade

 

 

Bravo skuntelar, popravljash se  :Hail: !

 

 

šta se desilo sa ovim Vulićevićem?? Ne liči na onog iz Vojvodine???

 

 

oba gola po njegovoj strani pizda mu...

 

 

Bugarski špic je lošiji od Škuletića.  :isuse:

 
Link to comment

da se ja pitam, za to jedno mesto u spicu bi trenutno konkurisali Mitrovic, Djordjevic, Skuletic i stariji Scepovic.

 

Lazovic, Mrdja i slicni su se dokazali do sada. toliko dobro da smo plakali za kasvetnim spicem sve ove godine.

 

To što je Lazović dokazao do svoje 25. Škuletić ne bi sve i da mu je godina brojala 369 dana. Šalim se: 3659 dana.

 

Glasu, to što ti pišeš govori i moj komšija koji se iščuđava zbog toga što juče za Real nije počeo Roben. Nego opetpitamponavljam, zašto je Advokat pozvao Lazovića? Miha je njegove zvao pretpostavljam zato što je kriminalac, Koji je sada razlog? Treba da se proda? Rekao mu Tole? Advokat je stvarno toliki nemač pojma pa ne vidi da je Škuletić bolji igrač?

 

Edit: I ne znam šta to znači eksperiment u fudbalu, a tiče se spiska od 25 igrača. Je l' Mihino ubacivanje debitanata na utakmici sa Hrvatima eksperiment?

Edited by kralj
Link to comment

aj sad izsrčuj septembar

 

Apsolutno nema potrebe, tu su još tekme sa Neftčijem, a na ovom trosatnom uzorku se lepo vidi kako je dovoljno umuvati 2 gola pa da se balvan nemač pojma počne razvijati u reprezentativni potencijal.

Link to comment

Glasu, to što ti pišeš govori i moj komšija koji se iščuđava zbog toga što juče za Real nije počeo Roben. Nego opetpitamponavljam, zašto je Advokat pozvao Lazovića? Miha je njegove zvao pretpostavljam zato što je kriminalac, Koji je sada razlog? Treba da se proda? Rekao mu Tole? Advokat je stvarno toliki nemač pojma pa ne vidi da je Škuletić bolji igrač?

 

Edit: I ne znam šta to znači eksperiment u fudbalu, a tiče se spiska od 25 igrača. Je l' Mihino ubacivanje debitanata na utakmici sa Hrvatima eksperiment?

 

Voleo bih i ja da znam što ga je zvao, al u krajnjem slučaju nebitno je. Bitno je da pet puta ima više smisla da zove Škuletića, barem kada se priča o njima dvojici. Dakle, mogući odgovori su loš skauting, loš selektor, loša procena igrača i šta je dobro za tim. U krajnjem slučaju je nebitno jer ako i jedan od njih dvojice bude neki od faktora u kvalifikacijama onda je to: čitaj sledeći pasus:

 

Ne, Mihino ubacivanje debitanata na utakmici sa Hrvatima nije eksperiment već kriminal, zloupotreba položaja selektora, izdrkavanje, i jebanje u zdrav mozak svih onih koji su i dalje toliko glupi da se lože na srpski fudbal. 

Link to comment

A zašto je utakmica koja je, ispostavilo se, bila presudna za naš neuspeh u tim kvalifikacijama bila pogodna da igraju dva totalna anonimusa za koje niko nikad pre i posle skoro da nije ni čuo? Tačnije, zašto je bilo koja utakmica pogodna za takav idiotizam?

Link to comment

Plus, Dik je čak i eksplicitno rekao da je Danka zvao više zbog karaktera i ponašanja nego zbog toga što očekuje da će ovaj da zvizne 3 komada.

 

 

 

 

 

Najgori karakter i najgori covjek koji je presao prag nase repke. Tako kazu ljudi koji se motaju okolo. Drugi, ali dobrano iza Danka je Lane Jovanovic.

 

Na drugom kraju stapa je tihi, nenametljivi i zlatokosi Dusan Basta.

Link to comment

A zašto je utakmica koja je, ispostavilo se, bila presudna za naš neuspeh u tim kvalifikacijama bila pogodna da igraju dva totalna anonimusa za koje niko nikad pre i posle skoro da nije ni čuo? Tačnije, zašto je bilo koja utakmica pogodna za takav idiotizam?

 

Ti da si Nemac, išao bi plastičnim eksplozivom na Leva zbog Kristofera Kramera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...