Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Oko ove besmislene rasprave Skuletic vs Lazovic, na stranu to da ni jedan ni drugi ne pripadaju u reprezentaciji, pa Skuletic je ove sezone prva violina i u Partizanu. Ako cemo po starim zaslugama i ko ima koliko znanja ja bi onda zvao Darka Kovacevica za to mjesto u napadu. Moze i on dati kvalitetnih 8 minuta igre pogotovo ako igramo na prekide.

 

Sto se tice Advokata, on je Klemente 2.0 i ovaj spisak je pokazao koliko mu je stalo do profesionalnog obavljanja posla. Plasirat ce se on na Evropsko, ali to ce biti plafon pod ovim savezom. 

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Изгледа да је Адвокат мислио да само ауторитетом свог имена може Невена да доведе у репрезентацију. Емајл је неспретан начин да се комуницира са једним од три најбоља дефанзивца репрезентације. Радовић, Шћеповић што оде у Шкотску су интересантнији играчи него Данко или Шкулетић :isuse: . Уколико Максимовић игра редовно у Торину треба да има предност над Митровићем који не игра уопште а није ненормалан таленат као Настасић. Мени је потпуно неразумљиво откуд Раћа ту где јесте и како онај мученик Игњовски је боље решење од Медојевића или Миливојевића. И овакви какви смо треба да раставимо оба противника иако играмо на гостујућем теренима.

Link to comment

Како си ти неваспитан и глуп то је за причу. Кога је брига за твој став према Цркви. Какве ово има везе за репрезентацијом? 

 

Pazi ko je nevaspitan i glup-tvoj stav prema crvki te tera da me vredjas. Ali to i jeste u duhu SPC, udri po nevernicima.

 

Koga briga za njihov stav prema crkvi, oni su fudbaleri koji treba da igraju fudbal a ne da poziraju na kolenima? Ako je to njihova licna stvar cemu publicitet, cemu foto aparati?

Link to comment

Pazi ko je nevaspitan i glup-tvoj stav prema crvki te tera da me vredjas. Ali to i jeste u duhu SPC, udri po nevernicima.

 

Koga briga za njihov stav prema crkvi, oni su fudbaleri koji treba da igraju fudbal a ne da poziraju na kolenima? Ako je to njihova licna stvar cemu publicitet, cemu foto aparati?

Па ти си јеси и неваспитан и глуп. Ја те нисам врећао већ констатовао чињенично стање. 

То да ли је неко верник или није да ли позира да коленима или заједно са амгасадором вицекраљем Кирбијем је приватна ствар и може да буде усликана и предмет публицитета. То нема везе са послом које те особе обављају. 

Edited by porucnik vasic
Link to comment

da, poredi Srbiju i Nemacku i uzgred pominje i Christopha Kramera za koga je cuo svako ko se iole interesuje za fudbal posto je covek imao sjajnu proslu sezonu u Gladbachu.

 

troluje kralj.

 

Ne trolujem uopšte. Kramera sam pomenuo kao odgovor na to da samo ludak ili mafijaš može da uvede debitanta u bitnoj utakmici kakva je meč sa Hrvatskom u kvalifikacijama. U tom smislu, ja nisam poredio Srbiju i Nemačku nego sam tu razliku prosto zanemario (kao i razliku između finala SP i kvalifikacione utakmice sa Hrvatskom u Zagrebu). Da nisam, to što je Glas pisao izgledalo bi još grđe.

Edited by kralj
Link to comment

Pazi ko je nevaspitan i glup-tvoj stav prema crvki te tera da me vredjas. Ali to i jeste u duhu SPC, udri po nevernicima.

 

Koga briga za njihov stav prema crkvi, oni su fudbaleri koji treba da igraju fudbal a ne da poziraju na kolenima? Ako je to njihova licna stvar cemu publicitet, cemu foto aparati?

Pa jeste nevaspitani kada koristite onu sliku zarad sprdnje i omalovazavanja Lazovica.  U pristojnom svetu takvi ispadi spadaju u istu kategoriju gde spadaju i rasizam, sovinizam, seksizam i homofobija. 

Link to comment

Михајловић се поштено избламирао у Загребу са својим курчењем пред новинарима и саставом који је извео. То не значи да је увођење дебитаната лоше, али је често ризичан потез у битним утакмицама. Радовановић и Стевановић, као ни (недовољно опорављени) Марко Шћеповић, ни по чему нису заслужили наступ у тој утакмици, поготово испред нпр. Матића или Кузмановића које Миха није звао или је држао на клупи док не попизде и оду.

Link to comment

Meni je potpuno genijalno da uopste postoji covek koji veruje da pozivanje Danka Lazovica u reprezentaciju nije najobicnija sprdnja i sa drugim igracima i sa reprezentacijom. Covek je na kraju karijere i sad se tu i tamo, pomalo, amaterski bavi fudbalom. Kakav crni Skuletic, pametnije je bilo podnu lampu pozvati umesto Lazovica.

Link to comment

sprdnja je odnos advokata prema fss-u sa kojim je načinio ugovor. video čovek ko su mu poslodavci i tako se postavio.

 

edit

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

A što bi se Advokat sprdao sa reprezentacijom koju trenira ili drugim igračima?

 

Inače se slažem da je Danko rešio da olabavi sa fudbalom još pre par godina (otprilike u vreme kad je rešio da više ne igra za reprezentaciju) i zato me je prilično iznenadila partija protiv Totenhema. Naravno, i kao amater, on je korisniji od stone lampe, a samim tim i od Škuletića.

Link to comment

To je bilo sasvim za očekivati. Radomir i Antić su bili izuzeci pošto im je bilo kul da bleje po rodnom Zlatiboru i okolini, i da odrađuju posao sa pola kurca u domovini i na svom jeziku.

Link to comment

Omalovazavanje je najomiljenija zabava u Srbiji.  Stavise, nasusna potreba i statusni simbol.  Kada bi se odrzavala olimpijada u omalovazavanju, Srbija bi osvajala zlato bez premca; bronzana i srebrna odlicja ne bi bila dodeljena. 

Link to comment

Pa jeste nevaspitani kada koristite onu sliku zarad sprdnje i omalovazavanja Lazovica.  U pristojnom svetu takvi ispadi spadaju u istu kategoriju gde spadaju i rasizam, sovinizam, seksizam i homofobija. 

 

 Slika je iz Afrike 2010 i cim je pustena u etar (kao i ovde) svi su se sprdali sa njom.

 

Ipak ja sam je ovde okacio vise u kontekstu da je Lazovic daleko od repke i da je mnogo blizi da se zamonasi i zivot nastavi u nekom manastiru nego da bude bitan sraf za repku. Na kraju krajeva mozda se ipak nije dovoljno molio pa Petar i Pavle nisu mogli dati gol umesto njega.

Link to comment

A što bi se Advokat sprdao sa reprezentacijom koju trenira ili drugim igračima?

 

Inače se slažem da je Danko rešio da olabavi sa fudbalom još pre par godina (otprilike u vreme kad je rešio da više ne igra za reprezentaciju) i zato me je prilično iznenadila partija protiv Totenhema. Naravno, i kao amater, on je korisniji od stone lampe, a samim tim i od Škuletića.

 

Advokat ima centarfora koji je upravo zabio het-trik u italijanskom prvenstvu, takodje ima centarfora koji je starter u Anderlehtu i nadavao se golova u poslednje vreme. Koji ce njemu djavo bivsi fudbaler stvarno ne znam niti me zanima. Sportski motiv nije sigurno u pitanju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...