Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

škuletić svakako pre lazovića, u odličnoj je formi, meće ga, a ionako neće omirisati terena. pa što da ne, da mu malko poraste samopouzdanje. možda nam i zatreba.

24 godine, taman.

 

Eto, ti si ga jos vise gledao, meni se on svideo i u Vojvodini. Ljakse nece da prihvati argument da je Lazovic odavno pase i da je svako Skule bolji od njega.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Djordja Rakica!

 

Može, to je ta logika. Dečko radi sve školski, primi loptu lepo, zagradi se, okrene, maši prazan gol sa 5 metara, al ne može napadač baš sve da ima.

Link to comment

bane nastavlja praksu bivšeg kapitena, glumi vožda, zbog prethodnog vožda smo ostali bez najboljeg napadača keže :P  sada je gubitak manji ali opet apotrebno pokazivanje zuba a on može malog đavola ljaju da nosi u istima ^_^  tako da bi tu usledilo jedno brzometno patosiranje a ne neka eskalacija sukoba

Link to comment

Može, to je ta logika. Dečko radi sve školski, primi loptu lepo, zagradi se, okrene, maši prazan gol sa 5 metara, al ne može napadač baš sve da ima.

 

Mrđa je bolji od obojice. Bez zezanja.

Link to comment

Lazović, sa druge strane ima više fudbala u domalpm prstu slabije leve noge, nego Škuletić u porodičnom stablu. Koga bre briga za mahača peškirom? Da je Dik zvao Škuletića pričalo bi se o izlozima i menadžerima, Lazović bar taj teg oko vrata nema. Plus, Dik je čak i eksplicitno rekao da je Danka zvao više zbog karaktera i ponašanja nego zbog toga što očekuje da će ovaj da zvizne 3 komada.

 

Ponavljam, spisak je ok. Nema većih nelogičnosti. Čuvajte kritike za posle utakmice.

 

Spisak sa Racom, Mitrovicem DC i Lazovicem - eto ti vec 3 nelogicnosti.

I to kritike za posle utakmice, sta to znaci?! Ne sme se dirati u spisak pre tekme?

I da dobijemo sve 3 tekme ne verujem da ce pomenuti triling bitno uticati na rezultat, a pogotovu ne mogu ni da zamislim gde ce oni biti 2016. (za slucaj da se plasiramo). Zar nije cilj repke dugorocniji od ove jeseni/zime? Zar ne bi trebalo implementirati neke od klinaca koji su uzeli zlato prosle godine na EP?

Link to comment

Lazović, sa druge strane ima više fudbala u domalpm prstu slabije leve noge, nego Škuletić u porodičnom stablu. Koga bre briga za mahača peškirom? Da je Dik zvao Škuletića pričalo bi se o izlozima i menadžerima, Lazović bar taj teg oko vrata nema. Plus, Dik je čak i eksplicitno rekao da je Danka zvao više zbog karaktera i ponašanja nego zbog toga što očekuje da će ovaj da zvizne 3 komada.

 

Ponavljam, spisak je ok. Nema većih nelogičnosti. Čuvajte kritike za posle utakmice.

 

E, ako ga je zvao zbog ovoga onda je pogodio ravno u metu. Nit' boljeg karaktera, nit' uljudnijeg ponasanja.

Link to comment

Mrđa je bolji od obojice. Bez zezanja.

 

Realno, ima odličnu sezonu™, 7 golova u 10 tekmi u Japanu. Eto rešenja pred nosom, makar da nabije samopouzdanje.

Link to comment

Ja sam gledao skoro svaku utakmicu Partizana ove godine i ne znam šta je to Lazović pokazao. Mislim,on bi po meni trebao da bude igrač koji je duplo bolji od ostatka ove naše tragične lige a ne vidi se da pravi neku preteranu razliku. Ne kažem da je baš očajan ali ako premotam film na više utakmica sam bio kivan na njega nego što sam bio nešto zadovoljan njegovom igrom. Nemam blage veze kako se on to istakao da bi dobio poziv. Škuletić je u mnogo boljoj formi od njega i generalno njegova forma ide uzlazno od momenta kad je došao u Partizan. Ali, nek me razuveri Danko večeras i svi srećni.

Link to comment

E, ako ga je zvao zbog ovoga onda je pogodio ravno u metu. Nit' boljeg karaktera, nit' uljudnijeg ponasanja.

 

Slažem se. Samo ga nije zvao u tazbinu, nego na fudbal. Gledao sam utakmicu sa Totenhemom (koju je Dik apostrofirao kao presudnu za pozivanje Danka) i potpuno se slažem da je pozitivno uticao na tim.

Edited by kralj
Link to comment

Realno, ima odličnu sezonu™, 7 golova u 10 tekmi u Japanu. Eto rešenja pred nosom, makar da nabije samopouzdanje.

bolje onda rakić

 

+1 na kralja. samo to pokazuje i ozbiljnu kurcobolju

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

A jadnog Radovica niko ne pominje Covek igra jako dobro I daje golove U boljoj je formi od svih pomenutih alternativa

 

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment

Lazović, sa druge strane ima više fudbala u domalpm prstu slabije leve noge, nego Škuletić u porodičnom stablu. Koga bre briga za mahača peškirom? Da je Dik zvao Škuletića pričalo bi se o izlozima i menadžerima, Lazović bar taj teg oko vrata nema. Plus, Dik je čak i eksplicitno rekao da je Danka zvao više zbog karaktera i ponašanja nego zbog toga što očekuje da će ovaj da zvizne 3 komada.

 

Ponavljam, spisak je ok. Nema većih nelogičnosti. Čuvajte kritike za posle utakmice.

 

Daj kralju, Lazović ima 100 godina, ovaj je osetno mlađi, verovatno je fizički spremniji milion puta i očigledno je u boljoj formi. Ne postoji jedan osnov po kome bi Lazovića trebalo da zove pre osim nekog minulog rada a takvih bi mogao da zove jedno 10 pre obojice. 

 

Link to comment

Zašto? Misliš da je JSL kvalitetnija od J League?

 

smatras da je Skuletic na zalasku karijere i da nikad nece biti igrac od njega (iako je odigrao vrlo dobro kvalifikacije letos) sa 24 godine, a zvao bi Mrdju, dokazano deblo, od 30 god? sound reasonable.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...