Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

na topicu reprezentacije se raspravlja o skuleticu. majko mila.

 

dovoljno je odgledati kontranapad protiv ludogoreca koji su odradili ovaj stasiti centarfor i jos trojica njegovih drugara (ona dvojica s malo kefala u tintari su bili na klupi), tvrdim da se takvo razmisljanje u igri, otvaranje u prostor, kretanje s loptom i bez nje ne vidja ni u pionirima.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

ok pre škuletića i lazovića bi trebalo da se raspravlja zašto nema šćepare i radovića, zašto nema ljajića to smo saznali, ali skoro nikom nije zasmetalo. škuletić nije huntelaar niti smo mi holandija, iako nam je selektor holanđanin, ali je u odličnoj formi i trebalo bi bar da bude na širem spisku™

Link to comment

Ja da sam Nemac bolelo bi me za sve ostalo, pa i za fudbal...

 

Sad smo već u fazi kada mislim da pišeš šta pišeš samo da teraš kontru, odoh.

 

 

 

Ne teram kontru - Baš naprotiv.

 

U prvom trenutku mi nije bilo jasno šta ti smeta, pa kad sam shvatio hteo sam samo da te navedem da sam uvidiš grešku (svojeručno naučene lekcije imaju najduži rok trajanja, mislim se), a sad kapiram da te za fudbal zabole iako si Srbin.

 

Dakle, Škuletić veze sa vezom nema. U odnosu na njega Stevanović (debitovao sa 19 godina kod Murinja za prvi tim osvajača CL) i Radovanović (godinama standardni prvotimac u Seriji A) imaju status Holivuda na globalnoj fudbalskoj sceni. Dakle, prva nelogičnost: Zalažeš se za debi mediokriteta za koga su čuli van Srbije samo u Azerbejdžanu, a ovamo proglašavaš za kriminal stavljanje u tim kud&kamo većih talenata i poznatijih igrača.

 

Drugo, zalažeš se za Škuletića pre Lazovića, a kriminal je da anonimni igrači (Škuletić) zauzimaju mesto poznatim (Lazović).

 

Treće, smatraš da debi anonimnih igrača (u odnosu na tvoje kognitivno područje) u bitnim utakmicama predstavlja ekskluzivu lokalne nam mafije, a ja ti dajem ekstremniji primer Kramera (za koga, siguran sam, pre i posle finala SP nisi čuo, uz nadu da si utakmicu gledao) i njegovog debitovanja u finalu (koje doduše nije bilo protiv Hrvatske).

 

Bottom line, Advokat ipak zna bolje.

Edited by kralj
Link to comment

Inače, Lazovića sam ove godine gledao samo protiv Totenhema. Nije imao dan, ali je odigrao baš kako je i Advokat opisao - muški, motivisano i požrtvovano. Iznenađuju me priče kako nema snage (skoro uopšte ne gledam Partizan, pa ne znam). U ovoj utakmici je samo batina dobio za pola sezone i borio se i ostao na nogama do samog kraja, sve igrajući kao jedini napadač.

Link to comment

jasno je šta je lazovića preporučilo advokatu, ali to više govori o samom selektoru i koliko je ozbiljno shvatio trenutno angažovanje

Link to comment

Lazovic i Skuletic su razliciti tipovi igraca. Lazovic moze igrati i na krilu i kao povuceni napadac. Dakle ima ga smisla zvati radi neke takticke sirine. Da ne ostane sve na Tadicu, Tosicu, Markovicu i Djuricicu.

Link to comment

a sad kapiram da te za fudbal zabole iako si Srbin.

Naravno da me ne zabole™ za fudbal, dok uopšte pratim kako Zvezdu tako i reprezentaciju. Iako nam je fudbal globalno čista sprdnja.

 

Dakle, prva nelogičnost: Zalažeš se za debi mediokriteta za koga su čuli van Srbije samo u Azerbejdžanu, a ovamo proglašavaš za kriminal stavljanje u tim kud&kamo većih talenata i poznatijih igrača.

Zalažem se za debi mediokriteta kome je mnogo logičnije dati šansu sa 24 godine za koga postoji makar i mizerna nada da nešto doprinese i u potencijalu nego čoveku koji očigledno ima reputaciju problematičnog igrača, ima 31 godinu i pri tom ne može da se istakne u jednoj od najgorih liga u Evropi gde Škuletić očigledno barem za sada rutinski trpa.

 

Ono sa Hrvatima i Stevanovićem i Radovanovićem stvarno je glupo i komentarisati. Najbitnija utakmica u kvalifikacijama, protivnik Hrvati, pritisak enorman, a on ubaci dva debitanta. To može samo debil ili neko ko je plaćen za to ili ima neki drugi n benefit u vidu procenta od sledeće prodaje i sl, ko će znati kako se ološ tali...

 

 

Drugo, zalažeš se za Škuletića pre Lazovića, a kriminal je da anonimni igrači (Škuletić) zauzimaju mesto poznatim (Lazović).

Zalažem se za Škuletića pre Lazovića, a ne za Škuletića kao takvog, to je velika razlika.

 

Treće, smatraš da debi anonimnih igrača (u odnosu na tvoje kognitivno područje) u bitnim utakmicama predstavlja ekskluzivu lokalne nam mafije, a ja ti dajem ekstremniji primer Kramera (za koga, siguran sam, pre i posle finala SP nisi čuo, uz nadu da si utakmicu gledao) i njegovog debitovanja u finalu (koje doduše nije bilo protiv Hrvatske).

Izvini, jel ti to porediš našu reprezentaciju koja je postala sinonim za kriminal, mafijaše, lopove i ostale spletkaroše sa timom koji se praktično prošetao kroz Svetsko prvenstvo? :D

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Oko ovoga Skuletic vs. Lazovic, zar nikome nije palo na pamet da je ovaj izbor "privremen", tj. za sledece dve utakmice.

 

Svakako da jeste, ali kralj ume iz čoveka da izvuče mnogo više od planiranog. :D

Link to comment

 

 

Evo vam ga Lazovic pa ga vodite kuci u crvku.

 

Fudbaleri_u_crkvi_05.jpg

Како си ти неваспитан и глуп то је за причу. Кога је брига за твој став према Цркви. Какве ово има везе за репрезентацијом? 

Link to comment

Izvini, jel ti to porediš našu reprezentaciju koja je postala sinonim za kriminal, mafijaše, lopove i ostale spletkaroše sa timom koji se praktično prošetao kroz Svetsko prvenstvo? :D

 

da, poredi Srbiju i Nemacku i uzgred pominje i Christopha Kramera za koga je cuo svako ko se iole interesuje za fudbal posto je covek imao sjajnu proslu sezonu u Gladbachu.

 

troluje kralj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...