Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Igrao je Danko u Fejnordu I PSV-u, ne dok je Advokat bio trener ali ga verovatno dobro zna iz Holandskog fudbala. 

 

Koristeci se ovom logikom postavlja se ocigledno pitanje - zasto Danko pre Kezmana ? :misko: Cenim da su I jedan I drugi trenutno sposobni za kvalitetnih dvadesetak minuta .

Edited by crosman
Link to comment

Danko je za Škuletića Batistuta. Naravno, to ne znači da bilo ko od njih dvojice treba da bude na spisku.

 

Vise Sale Ilic no Batistuta, ako moramo da povlacimo paralele. Ima kliker, al su mu hirurski odstranjena plucna krila, poslednji put kada je igrao ozbiljan fudbal i kada je imao snage za drugi sprint ocekivao je poziv u SCG repku. Ne vidim kako je covek ikakav faktor u 2014, jbg. Skuntelaar se bar ne libi da trci i da se fajta.

Link to comment

Ovaj spisak je manje-vise ocekivan, i uz duzno postovanje za misljenja PPP eksperata, taj spisak je ono sto je trenutno najbolje u srpskom fudbalu.  Iznenadjenje je poziv Lazovica; ja sam ocekivao da ce pozvati Radovica iz Legije.  Doduse, cudi me da PPP zvezdasi nisu digli dzevu: 'Gde je Luka Jovic?'.

Link to comment

Luka će biti pozvan kad se bude ustalio u prvom timu. Živković bi bio i na ovom spisku da nije povređen. Advokat se očito ne libi da pozove klince. To 'Gde je L. Jovć?' smo već potrošili na Rajkovića i utakmicu sa Francuskom, pa nam je (manjini doduše) Dik skratio muke.

Link to comment

Ovaj spisak je manje-vise ocekivan, i uz duzno postovanje za misljenja PPP eksperata, taj spisak je ono sto je trenutno najbolje u srpskom fudbalu.  Iznenadjenje je poziv Lazovica; ja sam ocekivao da ce pozvati Radovica iz Legije.  Doduse, cudi me da PPP zvezdasi nisu digli dzevu: 'Gde je Luka Jovic?'.

Ми имамо проблема на штоперима. То је проблем овог списка. Бишевац и Пејчиновић су могли без икаквох проблема да буду испре Митровића и Настасића јер макар играју колико-толико.

Link to comment

Bisevac je povredjen.  On je od pocetka sezone odigrao samo 1 utakmicu za Lion. 

 

U vezi odsustva moje dzeve zbog Radovica, Advokat je profesionalni trener 1. kategorije, a ja sam navijac.  On mnogo bolje zna sta treba da radi i koga da poziva nego ja. 

Link to comment

Bio sam naivno ubeđen da će Diku trbebati jedno okupljanje i dva treninga da raskrsti sa antifudbalerima koji se provlače po reprezentaciji godinama i da će rešiti probleme sa pravim igračima koji iz raznih razloga nisu igrali. Pošto je drugi spisak još gori od prvog, vidim da čovek ne želi da se zamara sa nama, da je došao ovde da striktno sprovodi politiku saveza, umesto da je menja, da potpisuje svaki spisak koji mu daju i ne meša se u svoj posao. Po mogućstvu da što pre dobije raskid na štetu saveza. jbg. Izgledalo se suviše dobro da bi bilo istina

Link to comment

Zasto bi trener koji ima prilicno dobar medjunarodni ugled i rezultate odlucio da svoju karijeru nastavi tako sto ce da bude glasogovornik FSS?  (Novac nije u pitanju jer bi u drugim reprezentacijama/klubovima daleko vise zaradjivao nego u FSS.)

Link to comment

Makismovic je morao da bude pozvan, sasvim je dobar u Torinu.

 

Fakat. Nego sam ja mislio da je za poziv u nacionalnu repku presudno makar minimalno znanje fudbala.

 

Rekoh, ako je moralo nesto crno-belo onda je Skuletic bolje resenje od Lazovica.

Link to comment

Ja bih pre njih dvojice zvao Vulićevića.

 

Pored Ivanovića, Baste, Tomovića i Rukavine samo nam nedostaje JSL bek bez dana iskustva van Srbije na pragu treće decenije. I ove je trebalo da proredi.

 

Spajić i Biševac su povređeni, Pejčinović se nije naigrao u Lokomotivi, ali nije zalepljen za tribine kao dva pozvana od kojih jedan ima nultu reputaciju i 15 ozbiljnih utakmicu u životu. Maksimović igra u Torinu, ima onog momka (Veškovac) što igra u Toulouse-u zajedno sa Spajićem (mada njega već lagano jedu godine, a nema reputaciju), isto standardan od kako je došao kod njih prošle zime iz Švajcarske.

 

Rekoh, ako je moralo nesto crno-belo onda je Skuletic bolje resenje od Lazovica.

 

Mogao je i Lukača da pozove.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...