Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

zamislite samo kako se sada oseca mrdja? uopste nije bio u kombinacijama do sada, osim one pijace u japanu, i dobio je poziv da ide na svetsko prvenstvo. verovatno nema srecnijeg coveka od njega u srbiji. iako sam stari mrdjomrzitelj moram da priznam da je zasluzio da ide odnosno da je bolji igrac od lekica.

Link to comment

Ja sam tipovao na Lekica umesto Mrdje, ali s obzirom da je ovaj u medjuvremenu proglasen za MVP™-ja lige, i ovo je donekle ocekivano. Uglavnom, zadovoljan sam.

Link to comment

Cudno da se Antic odlucio za samo tri stopera plus Bane. Vise bih voleo da vidim jos jednog iz odbrane umesto RaceAli, to je to u sustini. Srecno im...

Link to comment

Sve je ocekivano, sem sto sam ocekivao da ce se naci mesto za Sukija... ipak, kad pogledam spisak, svi koji su na spisku su tu bili i ranije sem Mrdje koji je realno odlicno odigrao prolece, za razliku od Sulejmanija... Ocekivano i rekao bih da stvarno idu najbolji...Sto se golmana tice, mislim da ce otpasti Isailovic ili Djuricic (verovatnije ovaj drugi), mada bih ja otpisao Brkica, jer je po meni preterano naduvan golman... no dobro..

Link to comment
Vosa rasadnik reprezentativaca. Cak dva, tolko nema ni Celzi :D
...a kacar, krasic i jovanovic? vosa ima isti broj reprezentativaca kao i najbolja skola fudbala u evropi posle ajaksa. Edited by kojot
Link to comment

polako duge su pripreme možda se neko i povredi pa uskoči lekatoni ili već neko od ovih precrtanih u zavisnosti od pozicije, 3 nedelje i koliko 2 ili 3 tekme je sasvim dovoljno vremena da se to desi - sastav očekivan samo da hemija bude na nivou i aćemo se obrukati kao u švabiji :D

Link to comment
Cudno da se Antic odlucio za samo tri stopera plus Bane. Vise bih voleo da vidim jos jednog iz odbrane umesto Race
to sam i ja prvo pogledao. isto bih više voleo da je ostao još jedan iz odbrane, samo ne umesto raće, pre umesto ninkovića.svakako mrđa pre lekića. to je otprilike najbolje što srbija imade, pa da vidimo...
Link to comment
to sam i ja prvo pogledao. isto bih više voleo da je ostao još jedan iz odbrane, samo ne umesto raće, pre umesto ninkovića.svakako mrđa pre lekića. to je otprilike najbolje što srbija imade, pa da vidimo...
pa imamo kacara ako bas zagusti. jeste da odavno nije igrao na toj poziciji ali on bi bez problema bio vrhunski stoper kada bi odabrao to da igra. samo da se neko ne povredi i sve ce biti ok.
Link to comment

Meni bilo malo zao sto polivalentni Rajkovic ispade namesto Rukavine (koji igra samo desnog beka), kao i sto Matic nije dobio sansu preko Ninkovica. Mada, ovo je ocekivan i vrlo dobar spisak.Idemo tamo sa najjacim mogucim timom cool.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...